Przeżyjmy to jeszcze raz! SEXY FOLK

by poniedziałek, 19 maja, 2014
1911225_535126356605434_1159594004_o

Zobacz wszystkie sesje! Kliknij na banner powyżej!

* * *

Zakopane to pierwsze miasto, które przychodzi mi na myśl, kiedy wspominam dzieciństwo. Spędziłam w nim wiele wakacji i ferii. Z rozrzewnieniem patrzę w albumie na zdjęcia małej dziewczynki w uścisku z białym misiem! O tak! To jest jedno z moich najbardziej cennych wspomnień.

Kiedy Ania Matuszewska i Lidka Skuza zaproponowały sesję w stylu folk nie zastanawiałam się długo! Ale nie chciałam, aby był to tradycyjny folk. Chciałam pokazać różnorodność motywów folklorystycznych, z których słynie wiele rejonów Polski. Kto powiedział, że stylów nie można łączyć? I kto powiedział, że do sukni ślubnej w stylu góralskim muszą być kierpce? Na naszej sesji zobaczycie krwiście czerwone szpilki z ćwiekami!

Folk to ogromne bogactwo kolorów, wzorów i ornamentyki. Nie znam innej stylistyki, która dałaby tak ogromne możliwości użycia na raz wielu intensywnych kolorów. W tej sesji znajdziecie karminową czerwień, chabrowy błękit, słoneczny żółty. Pracownia Decoris przygotowała niesamowitą papeterię z dodatkiem drewnianych detali, które spójnie połączyły całą aranżację – florystykę, góralskie chusty, nostalgiczne starocie i pełen kolorów słodki bufet. Co na to górale?

Serdecznie dziękuję Pani Dominice Budzińskiej z restauracji Karpielówka oraz wszystkim pracownikom lokalu za pomoc i życzliwość w trakcie realizacji sesji. I pyszne jedzenie!

Całą sesję możecie zobaczyć w magazynie BRIDELLE STYLE – kliknij TU – od strony 734.

fotografia LIDIA SKUZA

make up & hair AGNIESZKA KARKOS

modelka SYLWIA WICIŃSKA

stylizacja KAROLINA WALTZ / BRIDELLE

florystyka, dekoracje, scenografia ANNA MATUSZEWSKA / FABRYKA PASJI

suknie JUSTYNA KODYM, VERA WANG/LA PARISIENNE, FEMINI, ANETA LARYSA KNAP/FOLK DESIGN

dodatki do włosów FEMINI

buty DEEZEE

tort IGA SARZYŃSKA / PRACOWNIA ARTYSTYCZNA SARZYŃSKI

papeteria DECORIS

obiekt RESTAURACJA KARPIELÓWKA

produkcja sesji WHITE TEAM by BRIDELLE

produkcja sesji: WHITE TEAM dla Bridelle STYLE
zdjęcia: LIDIA SKUZA dla Bridelle STYLE