Przeżyjmy to jeszcze raz! THE GOLDEN STARLET

by poniedziałek, 19 maja, 2014
893272_535126049938798_536966045_o

Zobacz wszystkie sesje! Kliknij na banner powyżej!

* * *

Fotografka Olivia Konicka jest naszą specjalistką od końskich sesji. To Ona zrealizowała sesję z poprzedniego numeru w stadninie (sesja okładkowa). Nikogo, zatem nie zdziwiło, że i w tym wydaniu fotografować będzie sesję z koniem. Z tą różnicą, że tym razem koń był… na 22 piętrze wieżowca w Warszawie!

Cudowny widok na panoramę deszczowej Warszawy stworzył niepowtarzalny klimat tej sesji. Bardzo glamour. Bardzo sexy. Bardzo błyszczący. Zjawiskowa, rudowłosa modelka. Trzy piękne suknie, które w zestawieniu z błyszczącymi dodatkami wyglądały niesamowicie szykownie! Złoto króluje w ślubnych aranżacjach już od zeszłego roku. Jak pamiętacie w poprzednim numerze zaprezentowaliśmy sesję Cinderella ze złotem w roli głównej. W tej edycji, złota sesja jest bardziej surowa. Zaledwie kilka dodatków, ale wyrazistych – złote liście, naczynia, papeteria.

Zaraz zapytacie, ale co z tym koniem?! Koń oczywiście był! Słynny koń, który pojawił się w wielu programach telewizyjnych, został również dostarczony przez Fabrykę Pasji na naszą sesję. Jeśli lubicie kontrasty, wielkomiejski szyk, nieoczywiste połączenia to z pewnością polubicie naszą sesję w chmurach i naszą złotą gwiazdkę.

Serdecznie dziękuję Pure Sky Club za pomoc w realizacji sesji. Ogromne podziękowania kieruję do niezwykle pozytywnej i energetycznej Pani Żanety Odolczyk.

Całą sesję możecie zobaczyć w magazynie BRIDELLE STYLE – kliknij TU – od strony 348.

fotografia OLIVIA KONICKA PHOTOGRAPHY

make up & hair AGNIESZKA KARKOS

modelka PATRYCJA MARCINIAK

stylizacja KAROLINA WALTZ / BRIDELLE

florystyka, dekoracje, scenografia, koń ANNA MATUSZEWSKA / FABRYKA PASJI

suknie VERA WANG/LA PARISIENNE, LAURELLE, ROYAL SPLENDOR

biżuteria KIARA, NOVIA BLANCA, WHITE JASMINE

buty KSIS

papeteria HELLO PAPER

porcelana, kieliszki, sztućce VILLA ITALIA

obiekt PURE SKY CLUB

produkcja sesji WHITE TEAM by BRIDELLE

produkcja sesji: WHITE TEAM dla Bridelle STYLE
zdjęcia: OLIVIA KONICKA dla Bridelle STYLE