3/5 SALON SUKIEN ŚLUBNYCH polska edycja

by czwartek, 28 maja, 2015Salon Sukien ?lubnych 06.05.2015 Warszawa fot. Piotr Mizerski dla TLC

STEFANO TERRAZZINO PROWADZĄCYM „SALON SUKIEN ŚLUBNYCH” NA ANTENIE TLC

Miliony widzek TLC na całym świecie śledzą wybory wymarzonych sukni ślubnych, pod okiem słynnego Randy’ego Fenoli,  w programie „Say Yes to the Dress”. Już jesienią w telewizji TLC polska edycja hitowego „Salonu Sukien Ślubnych”, w którym bohaterami będą przyszłe panny młode, ich rodziny i przyjaciele. Prowadzącym program został Stefano Terrazzino – człowiek o wielu talentach, włoskim temperamencie i niebanalnym podejściu do kobiet.

Klasyczna, a może nietypowa? Skromna czy z pazurem? Oszałamiająca przy pierwszym wrażeniu, a może jednak wygodna? Jaka powinna być ta jedyna i wymarzona suknia ślubna? Przekonamy się o tym już jesienią, oglądając polską edycję popularnego na całym świecie ślubnego show – „Say yes to the dress”.

W wyborze idealnej sukni ślubnej, przyszłym pannom młodym, będzie doradzał – Stefano Terrazzino. Człowiek o wielu twarzach, talentach i prawdziwej osobowości telewizyjnej. Szerszej publiczności znany, jako tancerz z „Tańca z Gwiazdami”. W programie „Salon sukien ślubnych” zobaczymy go jednak w zupełnie nowej roli. Mało kto bowiem wie, że Stefano Terrazzino ukończył krawiectwo teatralne i co za tym idzie ma niezwykły zmysł do projektowania i szycia… W programie TLC Stefano zmierzy się z teorią, że „o gustach się nie dyskutuje” i na własnej skórze przekona się, że „kobieta zmienną jest”.

Polki to piękne i temperamentne kobiety, które doskonale wiedzą czego chcą i jak chcą wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Cieszę się, że mam okazję doradzać im w wyborze ich wymarzonej sukni ślubnej. Jestem świadomy tego, jak wielka jest to odpowiedzialność. Dlatego staram się zrobić wszystko, żeby każda z przyszłych panien młodych czuła się przy mnie komfortowo i wyjątkowo – komentuje swój udział w programie, Stefano Terrazzino.

W każdym z odcinków programu „Salon Sukien Ślubnych” zobaczymy kobiety, które staną przed wyborem swojej wymarzonej sukni ślubnej. Zdjęcia do programu są realizowane w specjalnie zaadaptowanym do potrzeb produkcji salonie sukien ślubnych. Oprócz prowadzącego, przyszłym pannom młodym w podjęciu decyzji pomagają również ekspertki – konsultantki ślubne.

REKLAMA

bookab

Salon Sukien ?lubnych 04.05.2015 Warszawa fot. Piotr Mizerski dla TLC

zdjęcia: materiały prasowe