3/5 Widowiskowe drapowania

by poniedziałek, 20 kwietnia, 2015Tkaniny są absolutnie genialnym środkiem do stworzenia przepięknych aranżacji! Zaryzykuję stwierdzenie, że tkaninami można nieciekawe wnętrze przemienić w bajkową salę weselną! Przyznam, że mnie dotychczas dekoracje z tkanin kojarzyły się ze skromnie wyglądającymi zwisającymi z sufitu połami. Nie był to najpiękniejszy widok. Ale w momencie, kiedy zaczęłam prowadzić bloga ślubnego i zobaczyłam, jak można za pomocą tkanin dokonać metamorfozy, patrzę na nie z podziwem. Tkaninami można udekorować i zmienić wszystko. Sufity, ściany, krzesła, stoły, całe konstrukcje! Nie da się ukryć, że widowiskowe dekoracje wykonane za pomocą tkanin są dość drogie, ale efekty są warte tych pieniędzy. Co i jak można ozdobić za pomocą tkanin? Zobaczcie poniżej.

REKLAMA

bookab

* * *

SUFITY I ŚCIANY

Kompleksowa zabudowa z tkanin to idealny pomysł, jeśli wesele odbywa się w niezbyt eleganckim wnętrzu, którego kolor Wam nie odpowiada.

Jeśli zdecydujecie się na dekoracje z tkanin, pamiętajcie, że niezbędne będzie profesjonalne oświetlenie, które wydobędzie fakturę tkanin i kształty drapowań.

* * *

POJEDYNCZE POŁY

To doskonały patent, aby podzielić przestrzeń i dodać jej intymności.

Świetnie sprawdzi się szczególnie kształt podwiązanych zasłon, który sprawia wrażenie teatralnej kurtyny.

* * *

TKANINY NA STOŁACH I NA ŚCIANIE

Jeśli nie chcesz inwestować w kwiaty i świece na stole, pomyśl o pięknych, kolorowych obrusach lun kurtynach za stołem Pary Młodej.

To doskonały pomysł do ascetycznych wnętrz!

Fantazyjne wiązanie obrusów (bieżników) sprawdzi się na podłużnych stołach.

* * *

DEKORACJE NA ZEWNĄTRZ

Nie zapominajcie o ozdobieniu miejsca strefy wypoczynkowej!

Tkaniny będą nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale również sprawdzą się jako ochrona przed słońcem i wiatrem.

zdjęcia: PINTEREST