3/6 Najpiękniejsze bukiety 28

by poniedziałek, 13 kwietnia, 2015
To już naprawdę wiosna! Cudowne kolory i zapachy! Nie da się ukryć, że jest to nasza ulubiona pora roku. Z niecierpliwością czekamy, aż zakwitną sady! Teraz z każdym dniem będzie coraz piękniej, coraz bardziej kolorowo i oczywiście pachnąco. Tradycyjnie w naszym cyklu wybrałyśmy naszych faworytów. Kilka propozycji jest fenomenalnych i mamy nadzieję, że pojawią się także na polskich ślubach w tym sezonie. Świeże kwiaty są najpiękniejsze! Nieważne czy będą to egzotyczne storczyki, czy polne rumianki. A Wy macie już wybrane kwiaty na swój ślub?

REKLAMA

bookab

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Blade, pastelowe kolory są genialne i będą w tym roku bardzo modne! Szczególnie pięknie wygląda wg nas połączenie różu, bieli i zieleni. Takie jak w bukiecie poniżej. Różne gatunki róż, lewkonie, liście starca, tawułki – wielogatunkowe bukiety są ciągle modne!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Połączenie koloru koralowego i pistacjowej zieleni jest bardzo sexy! Peonie, róże i pąki hortensji oraz rozwinięte kwiaty hydrangea są idealną propozycją na wiosenny ślub!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Chociaż nie jest to nowatorska kompozycja, to mnie niezmiennie zachwyca. Połączenie dwóch kształtów – kuli i zwisu świetnie sprawdzi się w stylizacji vintage oraz glamour. Połączenie róż i storczyków jest ponadczasowe, ale w tej kompozycji doskonale zestawiono pudrowy odcień róż z zimną bielą storczyków.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Połączenie różu, pomarańczu, mandarynki i moreli chyba nigdy nie wyjdzie z mody! Ta mieszanka kolorów jest niesamowicie radosna i energetyczna! Połączenie róż i jaskrów oraz szarej brunii i miękkich liści starca wyglądało niesamowicie!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Zwiastun lata! Amarantowe, dziko różowe peonie, róże i wisienki (albo czeresienki)! MNIAM!

zdjęcia: PINTEREST