4/4 Stylowe, urocze i piękne CUDOWIANKI

by piątek, 19 czerwca, 2015
CUDOWIANKI to marka stworzona przez Anię i Idę. Dziewczyny spełniają marzenia związane z oprawą graficzną Waszego wesela. Ich przygoda z papierem zaczęła się od zaprojektowania dekoracji na kilka wieczorów panieńskich znajomych. Ozdoby tak bardzo spodobały się uczestniczkom imprez, że postanowiły zamówić u dziewczyn zaproszenia i dodatki na własne śluby. Coraz większe zainteresowanie dekoracjami zaowocowało powstaniem nowej marki – CUDOWIANKI. Cudowianki zajmują się tworzeniem poligrafii ślubnej.

W ich ofercie znaleźć można m.in.:
– zaproszenia ślubne
– winietki
– menu
– zawieszki na alkohol
– plany stołów
– podziękowania dla gości
– dekoracje na słodki stół
– gadżety do fotobudki

CUDOWIANKI to 100% hand made – od projektu, przez druk, wycinanie i klejenie, aż po zawiązywanie wstążek. Starannie dobrane surowce, dbałość o detale, perfekcyjne wykończenie – to wszystko składa się na niesamowity efekt końcowy. Dziewczyny podążają za ślubnymi trendami, w ich portfolio znajdziecie: delikatne koronki, ekologiczne sznurki, rypsowe, satynowe lub aksamitne wstążki, kolorowe brokaty i metaliczne papiery. Często wykorzystują surowce ekologiczne, które idealnie wpisują się w klimat wesela w stylu eko, vintage, boho i folk. Dla osób preferujących styl glamour dobierą coś klasycznego, eleganckiego i najlepiej z połyskiem! Cudowiankowe dekoracje są lekkie, subtelne, oddają klimat wesela i charakter Pary Młodej. Są perfekcyjnym dopełnieniem przyjęcia, nie przyćmiewają go i mimo tego, że odgrywają ważną rolę, to nie wychodzą na pierwszy plan. Klient ma możliwość wyboru gotowych produktów, które dostępne są na stronie www.cudowianki.pl, ale dziewczyny stworzą również projekt indywidualny z wymarzonym przez Parę Młodą motywem graficznym.

Oferta wraz z cennikiem znajduje się na stronie internetowej. Na profilu na Facebooku KLIKNIJ! możecie zobaczyć aktualne, najnowsze realizacje, za to na Instagramie więcej fotografii od kuchni KLIKNIJ!

REKLAMA

bookab

zdjęcia: materiały prasowe CUDOWIANKI