4/5 Wraca moda na długie stoły IV

by wtorek, 24 lutego, 2015
Możemy już to ogłosić – rok 2015 będzie należeć do długich stołów! Do lamusa odchodzą duże stoły okrągłe, a w ich miejsce powracają w chwale i glorii podłużne stoły! Ten trend jest bardzo wyraźny za oceanem.

Zalety takich stołów?

1. Zajmują mniej miejsca niż stoły okrągłe.

2. Pozwalają na większą integrację gości.

3. Można je taniej, a efektowniej ozdobić.

4. Wąskie stoły mają miejsce tylko na talerze i ozdoby. Nie ma na nich miejsca na talerze z przekąskami, które nie wyglądają zbyt estetycznie już kilka minut po rozpoczęciu wesela.

5. Można je bardzo pięknie rozświetlić niskimi świecami.

Zobacz również pozostałe części cyklu CZĘŚĆ 1, CZĘŚĆ 2, CZĘŚĆ 3.

REKLAMA

middlemaria

 * * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Na stołach podłużnych warto zastosować wielopoziomowe dekoracje. Trzy wysokości dekoracji nadadzą im lekkości. Możecie użyć bardzo niskich kompozycji z samymi główkami kwiatów, następnie świeczniki, a jako najwyższą dekorację postumenty z kompozycjami kwiatowymi.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Nad podłużnymi stołami genialnie wyglądają zawieszone pod sufitem dekoracje. Koniecznie użyjcie świeczników lub latarenek lub szklanych kul na niewielkie świece. Stworzą one magiczną atmosferę po zmroku.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Aranżacja, która nie wymaga komentarza 😉 Szyk, przepych, magia! Dodatkowym ciekawym punktem aranżacji podłużnego stołu jest zastosowanie bieżnika i odsłonięcie pięknego drewna blatu stołu.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Czyż nie wygląda to pięknie? Niska kompozycja ustawiona po środku na całej długości stołów pozwala gościom na swobodną komunikację. Światło nad stołem dodało całości niesamowitego wyrazu.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Wysokie świeczniki są doskonałym pomysłem na podłużnych stołach. Są bezpieczne, pięknie rozświetlają stoły i dają możliwość aranżacji poniżej.

zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *