4/6 {HOT SEXY BEST} Perfect Moments & Tomasz Kurzydlak I

by wtorek, 20 stycznia, 2015
Po drugiej stronie lustra… A wcale nie! Bo w samym centrum Warszawy! W biały dzień (i nocą)! W pięknej oprawie scenograficznej! W takich właśnie okolicznościach odbył się ślub Kasi i Rika. Niesamowity, radosny, inspirowany Alicją w Krainie Czarów ślub zrealizowany przez konsultantki ślubne z PERFECT MOMENTS. Zachwycający ślub plenerowy i wesele, które odbyły się w pięknym i stylowym obiekcie tchną świeżością, lekkością i nieopisanym urokiem. Koncepcja ślubu i wesela zostały oparte na wspomnianej książce i doskonale zrealizowane w najdrobniejszych detalach. Kasia i Rik wraz z najbliższą rodziną i zaproszonymi gośćmi znaleźli się w magicznej krainie, wyczarowanej przez konsultantów i dekoratorów. Przewodnim kolorem uroczystości była mięta, która znajdziecie w wielu detalach aranżacji oraz stylizacji Kasi. Cudna Panna Młoda wybrała na swój ślub dziewczęcą, wygodną i śliczną, spod której było widać miętowe buty oraz seksowną woalkę. Rik postawił na nonszalancką elegancję, ale i w jego stylizacji znalazł się miętowy akcent. Jego osobowość doskonale oddaje… nadruk na kamizelce i poszewce marynarki 🙂 Zobaczcie sami 🙂 Fantastyczna Para! Dekoracje zapierają dech w piersiach! Bajkowa sceneria z elementami charakterystycznymi dla książki są jak spełnione marzenie! Książki, tarcze zegarów, klatki, ramki (świetny plan stołów) i boski tort! Dbałość o szczegóły i konsekwencja w ich zastosowaniu stworzyły absolutnie niepowtarzalną całość. Urocze otoczenie, z piękną scenerią to wymarzone miejsce na ślub plenerowy! Mnie zachwycają elementy, które świadczą o niesamowitym poczuciu humoru tej Pary 🙂 Wspomniana kamizelka Rika, napis na koszulce, którą Kasia miała na sobie w trakcie przygotowań (określenie bardzo podobne do nazwy naszego bloga ;-)) czy jedna z nazw stołu Motley Crue (amerykańska kapela, grająca bardzo ostrą muzykę rockową). Kto by się spodziewał takich elementów w stylizacji rodem z bajki? JA! Jestem pod ogromnym wrażeniem tej realizacji! Niesamowita spójność całości to zasługa konsultantów ślubnych, którzy przez dziesiątki godzin swojej pracy planują, tworzą, załatwiają, a w końcu koordynują pracę kilkunastu zespołów zaangażowanych w dniu ślubu. Płynność i punktualność zdarzeń w dniu ślubu, skupienie na detalach – od poprawnego rozstawienia winietek na stołach, aż po ustawienie krzeseł w ogrodzie to wszystko są niesamowicie absorbujące zadania, którym może sprostać tylko doświadczony konsultant ślubny. Realizacje PERFECT MOMENTS, które regularnie gościmy na naszym blogu są przykładem najwyższego poziomu, profesjonalizmu i klasy. Zapraszam Was do przeczytania relacji konsultantów oraz do obejrzenia obu części reportażu w obiektywie Tomka Kurzydlak. Część 2 dostępna jest TU.

Konsultanci PERFECT MOMENTS – Bajkowe wesele? Czemu nie? Nawet w  centrum Warszawy! W ogrodach jednego z warszawskich lokali udało nam się przejść przez magiczne drzwi do Krainy Czarów. To właśnie w tej Krainie, pełnej zieleni i magii Kasia i Rik przy świadkach rodziny i przyjaciół przysięgali sobie miłość.

Uroczystość utrzymaliśmy w klimacie Alicji w Krainie Czarów, postawiliśmy na kolor mięty, który przewijał się od zaproszeń, winietek, menu i obrusy po szpilki Panny Młodej 🙂  Nienachalnie, raczej rustykalnie nawiązaliśmy do elementów z Alicji – dominowały książki, zegary i ramki. Na stołach nie mogło zabraknąć buteleczek z napisem wypij mnie czy ciasteczek z etykietkami zjedz mnie. Dzbanki na stertach książek przewiązanych starymi tasiemkami dopełniały tylko całości. Do świata fantazji wprowadzić miały stare klucze przywiązane do winietek. W każdym najdrobniejszym elemencie staraliśmy się konsekwentnie realizować marzenie Kasi o idealnym weselu. I chyba się to nam udało.

Rysunek1

* * *

PALETA KOLORÓW

ciemny róż groszek jedwab zieleń paleta.hotorange

NOWOŻEŃCY: Kasia i Rik

DATA ŚLUBU: 13 września 2014

ŚLUB I WESELE: ENDORFINA FOKSAL

DEKORACJE: ALEX DECO

ORGANIZACJA I KOORDYNACJA: PERFECT MOMENTS

FOTOGRAFIA: TOMEK KURZYDLAK

* * *

REKLAMA

challenge

zdjęcia: TOMASZ KURZYDLAK
Tagi: Kategoria: {HOT SEXY BEST} 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *