6/6 Boho BOSO

by czwartek, 22 stycznia, 2015
Wierne Czytelniczki bloga, zapewne pamiętają ten ślub. Magiczny, góralski z elementami boho. Niewiarygodnie stylowy i piękny. Jeśli nie pamiętacie, albo nie widzieliście, to koniecznie kliknijcie TU. Prześliczna Panna Młoda Gosia – miała na sobie suknię własnego projektu. Z radością nie do opisania dowiedziałam się, że Gosia projektuje suknie ślubne! Stworzona przez nią marka BOSO w 100% oddaje charakter boho stylu! Lekkość, nonszalancja, swoboda! Proste formy, naturalne tkaniny! Olśniewające kreacje, które zachwyciły mnie od pierwszego wejrzenia! Brakowało mi niesamowicie takiej mody na polskim rynku! A ponieważ coraz większą popularnością cieszą się w Polsce śluby niskobudżetowe, kameralne, piknikowe, to te suknie są wprost stworzone na takie uroczystości! Przyznam, że ja zakochałam się w tych sukienkach bez pamięci 🙂 Moja absolutna faworytka to ślubna suknia Gosi, czyli model Elissa 🙂

BOSO o sobie 🙂 Boso to sukienki ślubne. Marka unika tradycyjnej estetyki sukien ślubnych chcąc promować naturalne piękno Panien Młodych i swobodę dzięki prostym formom. Chcemy sprawić, by każda kobieta w tym wyjątkowym dniu jakim jest dzień ślubu czuła się urokliwie piękna i wierzymy, że nasze projekty to piękno wydobywają. Staramy się o to, by sukienki Boso były naturalną ozdobą Panny Młodej, dzięki której będzie czuła się prawdziwą sobą, a nie przebraniem, które zamknie ją w sztucznej formie i uniemożliwi poczucie swobody w tym dniu.

Nasza kolekcja jest bardzo różnorodna, zarówno zwolenniczki prostej klasyki jak i nonkonformistki lubiące łamać stereotypy znajdą sukienkę dla siebie. 21 marca pierwszego dnia wiosny do kolekcji dołączą kolejne projekty. Wszystkie projekty szyte są z naturalnych tkanin takich jak jedwab i bawełna.

Zapraszamy Panny Młode do naszego salonu, który współtworzymy z Bukietlove na przymiarki wybranych modeli po wcześniejszym umówieniu wizyty. Salon mieści się w Krakowie na Rynku Podgórskim 9 w oficynie. Wszystkie modele szyjemy na miarę. Do każdego projektu wraz z Panną Młodą dobieramy tkaninę. Cennik naszych modeli dostępny jest na naszej stronie internetowej BOSO.

REKLAMA

challenge

* * *

Amaka

* * *

Chantal

* * *

Elissa

* * *

Elodie

* * *

Giselle

* * *

Joan

* * *

Kazumi

* * *

Lissa

* * *

Milou

* * *

Yardena

zdjęcia: www.sebastians.pl