6/6 OPEN BRIDAL DAY / RELACJA z Wrocławia

by środa, 21 stycznia, 2015
Ekskluzywny pokaz sukien ślubnych połączony z możliwością przymierzenia prezentowanych modeli bezpośrednio po pokazie, kameralne spotkania z usługodawcami ślubnymi, kolorowy drink bar, degustacja weselnego tortu. Takie atrakcje czekały na ponad 150 Par Młodych, które
w niedzielę, 18 stycznia, odwiedziły Best Western Q Plus Hotel we Wrocławiu.

Główną część programu Open Bridal Day stanowił ekskluzywny pokaz sukien ślubnych z salonów Lisa Ferrera. Zaprezentowano aż 30 modeli z kolekcji na 2015. Wśród nich suknie ślubne amerykańskich marek: Demetrios, Cosmobella, Demetrios Platinum (po raz pierwszy w Europie) oraz hiszpańskiej – Rosa Clara. Pokaz został przygotowany tak, aby każda przyszła Panna Młoda mogła znaleźć propozycję dla siebie. Bogato zdobione suknie ślubne Demetrios Platinum przypadły do gustu dziewczynom, które dobrze się czują w stylowych i nowoczesnych kreacjach i zakochane są w looku w stylu „Wielkiego Gatsby’ego”. Rosa Clara to delikatne i romantyczne suknie ślubne prosto z Hiszpanii, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Demetrios i Cosmobella zaś to kreacje dla współczesnego Kopciuszka – przepięknie zdobione suknie ślubne księżniczki i seksowne modele w stylu gwiazd lat 40. Sukniom ślubnym towarzyszyła przepiękna biżuteria sutasz od Pillow Design oraz stroiki do włosów debiutującej projektantki Katarzyny Rodak.

Bezpośrednio po pokazie backstage zamienił się w przestronną przymierzalnię. Przyszłe Panny Młode mogły przekonać się, jak wybrane modele prezentują się na ich sylwetce oraz złożyć zamówienie na wybraną suknię.

Open Bridal Day był także okazją, aby w kameralnym gronie spotkać się z najlepszymi wrocławskimi usługodawcami ślubnymi: dekoratorami z Event Flowers, którzy m.in. przygotowali bukiety ślubne do pokazu, wizażystkami z Good Choice, które odpowiadały za makijaż i fryzury modelek oraz filmowcami z Cherry Merry. Można było także spróbować wyśmienitych słodkości z cukierni Furtak i usiąść we wnętrzu ślubnej limuzyny (Limuzyna77).  Atrakcją był niesamowity występ Dariusza Owczarka
z Oryginalnybar.pl, którzy zaprezentował swoje barmańskie umiejętności. Muzyczną rozrywkę zapewnił zaś zespół Pasja Band.

REKLAMA

challenge

zdjęcia: NEW MEDIA PRODUCTION