II EDYCJA TLC – BIEGU W SUKNIACH ŚLUBNYCH JUŻ W NIEDZIELĘ!

by piątek, 11 września, 2015
GWIAZDY DEKLARUJĄ – #ZBIERAMNAFURE

-II EDYCJA TLC – BIEGU W SUKNIACH ŚLUBNYCH JUŻ W NIEDZIELĘ!

Zdjęcia z hashtagiem #zbieramnafure aktorek, piosenkarek, trenerek fitness, dziennikarek i dziennikarzy od kilku dni wzbudzają w Internecie wielkie poruszenie. Czy oni wszyscy naprawdę zbierają fundusze na samochód? Tak, ale nie dla siebie, a dla Ani Krupy – podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, dla której organizowana jest II edycja „TLC – Biegu w Sukniach Ślubnych”. Tej imprezy nie można przegapić! Charytatywny „Bieg” obędzie się już  w najbliższą niedzielę, 13 września, o godzinie 10.00 w warszawskim Parku Agrykola.

„Ania jest osobą niepełnosprawną, której historia wzrusza, a postawa zasługuje na największy podziw. Samochód jest jej niezbędny do codziennego życia, dlatego postanowiliśmy zmierzyć się z wyzwaniem zebrania funduszy na >>furę<< dla niej. Do wspólnej akcji charytatywnej zaprosiliśmy także wiele Gwiazd i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak duży jest odzew. Ich zaangażowanie i wsparcie dla Ani możecie Państwo zauważyć nie tylko w social mediach, ale przekonacie się o tym również już w najbliższą niedzielę, podczas II edycji TLC – Biegu w Sukniach Ślubnych” – mówi Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle w Discovery Networks.

Swoje poparcie dla akcji wyrazili już, m.in.: Joanna Jabłczyńska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Zosia Ślotała, Paulina Holtz, Marta Wierzbicka, Natalia Siwiec, Katarzyna Zielińska, Anna Oberc, Katarzyna Cichopek, Marta Szulawiak-Turska, Anna Kerth, Aleksandra Mikołajczyk, Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Kępka, Grażyna Wolszczak, Agata Nizińska, Monika Mrozowska, Aneta Todorczuk-Perchuć, Stefano Terrazzino i oczywiście Anna Dymna. Wiele z tych osób będzie można również zobaczyć już w najbliższą niedzielę na linii startu Biegu w Sukniach Ślubnych.

REKLAMA

bookab

Processed with Moldiv

Drogie Panny, Panie i… Panowie, wszyscy fani biegania – przypominamy! Liczy się dobra zabawa w szczytnym celu. Przed Wami do pokonania dystans 1 kilometra. Na zwyciężczynie biegu czekają atrakcyjne nagrody.

Nie masz jeszcze ślubnej kreacji w szafie? Jesteś mężczyzną, który ma ochotę podjąć wyzwanie i wziąć udział w biegu? Zapraszamy i wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom! W pakietach startowych, które są do nabycia na www.eventim.pl oraz na Agrykoli w dniu imprezy, znajdą się białe, tiulowe spódniczki oraz welony.

Tego dnia na wszystkich odwiedzających Park Agrykola czekać będą wyjątkowe atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy. Wśród nich m.in.: wielka wyprzedaż sukien ślubnych i wieczorowych od Violi Piekut. Z kolei w strefie fryzjerskiej, przygotowanej przez markę BaByliss, panie będą mogły skorzystać z porad ekspertów oraz przetestować najnowocześniejszy sprzęt do stylizacji włosów. Na próbny make-up oraz porady ekspertów możecie również liczyć w strefie marki Benefit Cosmetics. Natomiast Rock&Flower  poprowadzi warsztaty z robienia wianków, w których będzie można pobiec! Ponadto eksperci z Wedding Show Powiedzmy Tak pomogą wszystkim zainteresowanym wybrać motyw przewodni ślubu i wesela oraz powiedzą, jak umiejętnie wdrożyć go w życie. Z kolei profesjonalne brafitterki Li Parie doradzą kobietom, w jaki sposób dobrać najważniejszy element garderoby, czyli bieliznę, która efektownie wyeksponuje wszystkie walory figury. A to jeszcze nie koniec atrakcji!

Tego dnia scena Teatru Capitol, jednego z partnerów imprezy, przeniesie się na Agrykolę. W specjalnej „capitalnej” strefie będzie możliwość spotkania i rozmów z aktorkami teatru, m.in.: Joanną Moro, Martą Chodorowską, Anną Korcz oraz Andżeliką Piechowiak.

Na szczególną uwagę zasługują debiutujące w tym roku strefy: fitness i męska. Pierwsza z nich zostanie przygotowana przez sklep ForPro. Przez cały czas trwania imprezy eksperci ForPro będą do dyspozycji wszystkich zainteresowanych sportem i zdrowym stylem życia. Przed biegiem zaś, wspólnie z trenerkami Nike: Kasią Wolską, Kasią Witkowską i Lidią Zamyłko, poprowadzą specjalną rozgrzewkę dla uczestniczek. Strefa męska to z kolei prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji! Gwarantujemy, że dzięki marce ŠKODA mężczyźni nie będą się nudzić. Firma przygotowała również wiele atrakcji dla najmłodszych. Zachęcamy więc, żeby tego dnia pojawić się na Agrykoli całymi rodzinami. Każdy, najmłodszy i najstarszy znajdzie tu bowiem coś dla siebie! Na wszystkich gości miasteczka czekać będą również najlepsze warszawskie food trucki, słodki poczęstunek od Batidy oraz specjalna strefa chillout, przygotowana przez dostawcę nowoczesnych usług – firmę Vectra. Finałowym punktem „Biegu w Sukniach Ślubnych” będzie koncert Grzegorza Hyżego.

Mnóstwo atrakcji, konkursów i zabaw przygotowanych specjalnie na tę okazję! Wszystkich, którzy chcą namówić swoich znajomych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zapraszamy do facebookowej zabawy. Wzorem Gwiazd zachęcamy do wrzucania swoich zdjęć z #zbieramnafure – jako wyraz poparcia dla biegu i pomocy Ani.

Tych, którzy nie będą mogli pojawić się 13 września w Parku Agrykola, a chcą pomóc Ani zachęcamy do wpłat na konto Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Szczegóły na www.tlcpolska.pl/bieg.

 

zdjęcia: materiały prasowe