5/6 Wiszące dekoracje

by środa, 25 maja, 2016W naszej świadomości zakorzeniło się przekonanie, że dekoracje ślubne, to przede wszystkim kwiaty. To tradycja niezmienna od lat. W tym sezonie fantastycznym dodatkiem do kompozycji florystycznych, stanowią papierowe elementy dekoracyjne. W tej roli świetnie sprawdzą się papierowe lampiony i pompony. Oto kilka naszych inspiracji.

REKLAMA

bookab

* * *

LAMPIONY W MIEJSCU ZAŚLUBIN I PRZYJĘCIA WESELNEGO

Lampiony to świetny pomysł na wiszącą dekorację w miejscu zaślubin. Powieszone w rzędach na sznurku lub swobodnie puszczone na dekoracyjnych wstążkach, stanowią kompletną aranżację sufitu. Świetnie się sprawdzą przede wszystkim na ślubie w plenerze. W miejscu przyjęcia weselnego stanowią cudownie bajkową kompozycję z dekoracjami kwiatowymi. Są ciekawą alternatywą dla balonów, a także świetnym elementem wesela z nutą orientu.

* * *

KOLOROWE POMPONY I LAMPIONY

To, co wyróżnia lampiony na tle innych dekoracji, to szeroka gama kolorystyczna. Na pewno podkreślą kolor przewodni wesela, jak również dodadzą radości dekoracjom sali. Świetnie komponują się z papierowymi pomponami, tworząc bardzo oryginalne aranżacje sali i stołów.

* * *

OŚWIETLENIE

Przede wszystkim wykorzystanie lampionów kojarzy nam się z pięknym oświetleniem. To świetna propozycja dla uzyskanie światła na przyjęcia plenerowe. Wesele w stylu garden party zyska koloru i bajkowej dekoracji. Romantycznego charakteru dodasz też wykorzystując szklane lampiony. Te w dekoracjach ślubnych królują już od kilku sezonów.

zdjęcia: PINTEREST

Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0