3/5 Buty na plażowy ślub

by poniedziałek, 13 czerwca, 2016Ślub na plaży to gorący trend tego sezonu. Ceremonia przy akompaniamencie szumu fal to kwintesencja romantyzmu. Jeśli marzysz o złożeniu przysięgi na nadmorskim piasku, musisz zadbać o odpowiednie obuwie ślubne. Ceremonia na plaży nie jest przeznaczona dla wysokich szpilek, postaw na wygodę, nie zapominając przy tym  o powalającym wyglądzie swoich stóp.

REKLAMA

bookab

* * *

JAPONKI

Niepozorne japonki w eleganckiej odsłonie na pewno zrobią powalające wrażenie. Wystarczy, że wybierzesz ich wizytową wersję, a Twoje stopy nabiorą bardzo szykownego wyglądu. Zdobione kamieniami lub perłami będą świetnie błyszczeć spod sukni ślubnej.

* * *

BIŻUTERYJNIE

Nie ma nic bardziej przyjemnego niż nadmorski piach pod stopami. Drobne ziarenka piasku to ukojenie dla naszych stóp. Jeśli nie chcesz sobie odmawiać przyjemności bosego przemarszu do miejsca ceremonii, udekoruj swoje stopy ciekawą biżuterią. Dzisiejsze bransoletki na kostkę to finezyjne sploty z kamieni i kryształów w najróżniejszych kolorach. Dzięki temu Nawet goła stopa będzie wyglądać w dniu ślubu wyjątkowo.

* * *

MATERIAŁOWO

Jeśli biżuteria wokół kostki nie przypadła Ci do gustu lub po prostu nie pasuje do Twojej ślubnej stylizacji, kolejnym ciekawym pomysłem jest wykorzystanie materiałowych ozdób na stopy. Subtelne kwiaty i koronki to bardzo oryginalny pomysł i świetna alternatywa dla strojnych ślubnych pantofelków.

zdjęcia: PINTEREST