3/5 Dekoracje miejsca zaślubin

by środa, 23 listopada, 2016
Najważniejszym momentem w dniu ślubu jest składanie przysięgi. Warto podkreślić rangę tej chwili, tworząc nieszablonową dekorację miejsca ceremonii. W stworzeniu bajecznej aranżacji, która wprawi Was w cudowny nastrój i stworzy niesamowicie romantyczną atmosferę, oczywiście możemy Wam pomóc. W tym celu znalazłyśmy dla Was inspirujące propozycje niesamowitych miejsc ceremonii.

REKLAMA

bookab

* * *

TKANINY

Piękne kurtyny z tkanin nawet najmniej efektowne miejsce mogą przeistoczyć w bajeczną scenerię uroczystości. Tkaniny doskonale wyglądają pod sufitem, a nawet mogą pełnić jego rolę. Pod sufitem możecie stworzyć girlandy z tkanin. Ogromną ozdobą mogą być również eleganckie zdobione zasłony.

* * *

ŚWIECE

Świece to najbardziej romantyczne oświetlenie, jakie tylko możecie sobie wymarzyć. Piękno ich zaklęte jest w migotliwym świetle, które może delikatnie przebijać się przez szklane świeczniki i latarenki.

* * *

KWIATY

Kwiaty to klasyczna dekoracja miejsca ceremonii. Możecie z nich skomponować obszerne bukiety, cudowne obręcze dla tkanin, wiszące kurtyny i huśtawki. Rozsypane płatki kwiatów mogą stworzyć piękną drogę dla orszaku ślubnego.

zdjęcia: PINTEREST