3/5 Jak wykorzystać zdjęcia w aranżacjach?

by wtorek, 15 listopada, 2016Ślub to szalenie rodzinny czas. Rzadko nadarza się okazja, by cała rodzina mogła się spotkać, a wesele to możliwość, by odświeżyć więzy. By wprowadzić rodzinną atmosferę do aranżacji, nie potrzeba wiele. Wystarczą chęci i chwila, by poszperać w rodzinnych albumach. Zdjęcia doskonale sprawdzają się jako nastrojowa dekoracja przyjęcia weselnego. To zdjęcia doprowadzają nas do łez śmiechu i wzruszenia. W nich zaklęte jest piękno rodzinnych wspomnień, dlatego warto włączyć je w Wasze wesele. Dziś pokażemy Wam inspiracje do wyeksponowania zdjęć w klimatycznych dekoracjach weselnych.

REKLAMA

bookab

* * *

DEKORACJE ZE ZDJĘĆ NA WESELU

Dzięki zdjęciom możecie przypomnieć gościom rodzinne historie lub przedstawić Wasz związek. Warto stworzyć ścianki z fotografiami. Zdjęcia możecie zawiesić na sznurkach, przyczepić spinaczami w rzędach lub zawiesić na balonach z helem. Pięknie prezentują się zdjęcia w słojach, a dzięki kształtom słoja zyskują wielowymiarowości. Pięknie prezentują się zdjęcia w ramkach. Te możecie rozstawić po całej sali, na stołach, a także stworzyć ciekawą wystawkę, zawieszając ramki na sznurkach.

* * *

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI ZE ZDJĘCIAMI

Zdjęcia pomogą Wam również spersonalizować podarunek dla gości. Fotografie możecie wręczyć same, ale także mogą być one ozdobą dla upominku. Opakowania do płyt z Waszą ulubioną muzyką możecie ozdobić pięknymi kadrami z sesji narzeczeńskiej. Bardzo apetycznie będą się prezentować zdjęcia na czekoladkach i cukierkach. Możecie zamówić również magnesy ze swoimi zdjęciami, a także zawieszki, zakładki do książek, pudełka i eleganckie ceramiczne płytki.

* * *

RODZINNE DRZEWKA ZE ZDJĘĆ

Od razu pojawia się skojarzenie z drzewem genealogicznym, które każdy z nas w swoim szkolnym życiu musiał zrobić. Po latach takie dekoracje bardzo się docenia i chętnie do nich wraca. Dlatego właśnie drzewa ze zdjęciami to doskonały pomysł do stworzenia pięknej  i klimatycznej ozdoby wesela. Drzewa możecie okręcić sznurkiem i do niego poprzypinać zdjęcia. Mogą one również zwisać z gałęzi. Mniejsze wersje drzewek możecie też zaaranżować na weselnym stole.

zdjęcia: PINTEREST