3/5 Pomysły na powitanie małżonków

by środa, 14 grudnia, 2016Przeżywając oczami wyobraźni dzień ślubu, widzimy gości, którzy po wyjściu Młodej Pary serdecznie ich witają obsypując ryżem, konfetti, płatkami kwiatów i wiele, wiele innych. Pomysłów jest bez liku, ale jeśli nie chcecie zostawiać nawet tego elementu przypadkowi, warto to zaplanować i zorganizować lub przekazać pomocnym świadkom. Przygotowałyśmy dla Was garść inspiracji na odpowiednie przyjęcie Pary Młodej po ceremonii ślubu.

REKLAMA

bookab

* * *

MAGICZNE RÓŻDŻKI

Różdżki z tasiemkami i dzwoneczkami to cudowny pomysł, by chwila po ceremonii nabrała magicznego wymiaru. To doskonała możliwość do zaaranżowania niesłychanie barwnych fotografii i ciekawej atrakcji dla gości. Różdżki możecie kupić w internecie lub zrobić w stylu DIY, to spowoduje, że Wasze przywitanie będzie tym bardziej wyjątkowe.

* * *

BALONY

Balony wracają do łask, a wykorzystanie ich na powitanie Nowożeńców będzie cudownie wdzięcznym elementem przyjęcia. Balony napełnione helem doskonale będą się prezentować wypuszczone w powietrze. Warto pomyśleć o odpowiednio dobranych kolorach, a tych dostępnych na rynku jest bez liku.

* * *

BAŃKI MYDLANE

Pomysł szalenie fotogeniczny, a przy tym ogromna radość dla dzieci i dorosłych – bańki mydlane. Możecie stworzyć je sami lub znaleźć te idealnie pasujące do Waszego przyjęcia. Kolejne przywitanie godne atrakcji weselnej. Warto jednak uważać na jedwabne i satynowe suknie, na których płyn może pozostawiać plamy.

* * *

KONFETTI

Nawet powitanie Młodej Pary ma swoje tradycje, a do nich zdecydowanie należy konfetti. Kolorowe papierki również możecie stworzyć sami – wystarczy chwila dobrej i odstresowującej po miesiącach przygotowań zabawy w darcie i cięcie sterty kartek na mikroskopijne kawałeczki. Oczywiście na rynku dostępne są gotowe konfetti, często w kształcie serc, kwiatków, czy motyli.

* * *

SUSZONA LAWENDA

Na szczęście i powodzenie w życiu – lawenda. Eleganckie woreczki z worka jutowego lub rożki z papieru z pewnością zachęcą gości do obsypania Młodej Pary na dobrą wróżbę. Taka atrakcja doskonale sprawdzi się na ślubach w stylu prowansalskim, a dodatkowo wprowadzi przyjemną woń.

* * *

PŁATKI KWIATÓW

Wiele Par Młodych życzy sobie życia usłanego różami. I choć rzucanie w Młoda Parę całą różą może być dość kłopotliwe przez jej kolce, z pewnością Nowożeńcy będą zachwycani, gdy swoją pierwszą drogę jako małżeństwo przejdą po płatkach kwiatów. To bardzo eleganckie powitanie, które z pewnością wpisze się w stylizacje eleganckich ślubów. Warto również wybrać odpowiedni kolor kwiatów, by nawet płatki były spójne z kolorem przewodnim wesela. Upewnijcie się, że w płatkach nie znajdują się takie, które mogą pobrudzić starannie przygotowane stroje Pary Młodej.

* * *

ZIMNE OGNIE

Zimne ognie świetnie sprawdzają się, gdy Nowożeńcy przechodzą  między szpalerami gości. Takie przywitanie najlepiej jednak zaplanować o zmroku, kiedy skaczące iskry doskonale odbijają się na tle wieczornego nieba.

* * *

LIŚCIE

Zielona aranżacja może Wam pozwolić na przywitanie Młodej Pary liśćmi. To propozycja równie piękna jak płatki kwiatów, choć nieco alternatywna. Z pewnością sprawdzi się na przyjęciach w stylu boho i rustykalnym. Tu również warto zwrócić uwagę, czy liście nie są przykurzone lub przybrudzone ziemią. To, zamiast radości, może spowodować nieco kłopotu Młodej Parze.

zdjęcia: PINTEREST

Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0