3/5 Trendy w poligrafii ślubnej

by czwartek, 21 lipca, 2016
Zaproszenia to pierwszy krok do wprowadzenia Waszych gości w planowane przyjęcie weselne. Bardzo istotne jest to, w jaki sposób goście zostaną zaproszeni. Jednocześnie sama papeteria może być istotną wskazówką dla gości, w jakim stylu przyjęcie się odbędzie i jaki będzie obowiązywać dress code. A ponieważ samo zaproszenie to koniec przygody z papeterią, dziś pokażemy Wam kilka inspiracji, które, mamy nadzieję, pomogą Wam w znalezieniu papeterii idealnej.

REKLAMA

bookab

* * *

ZAPROSZENIA WYCINANE LASEROWO

Laserowe wycinanki dają ogromne możliwości w niebanalnych zdobieniach ślubnych zaproszeń. Wspaniałe cięcia jeszcze nigdy nie były tak precyzyjne. Ażurowe zaproszenia mogą wykorzystywać motywy roślinne i geometryczne cięcia. Laserowe  cięcia to bardzo eleganckie propozycje zaproszeń ślubnych.

* * *

ZAPROSZENIA Z KOLOROWĄ WYKLEJKĄ NA KOPERCIE

W tym sezonie nie tylko zdobienia zaproszeń są ważne. Elegancko zdobiona może być także koperta. Kolorowa wyklejka doda charakteru prostej kopercie. Co istotne, sami możecie zdecydować, co się na niej znajdzie. Świetną opcją jest wrzucenie wspólnego zdjęcia Narzeczonych, a także wplecenie motywu przewodniego wesela.

* * *

ZAPROSZENIA Z KWIATAMI 3D

Kwiaty 3D są szalenie modnym detalem tego sezonu ślubnego. Wspaniale zdobią suknie ślubne i… zaproszenia. W takich zaproszeniach świetnie sprawdzają się kwiaty suszone i ręcznie wykonane z papieru. Wielbicielom geometrycznego piękna, polecamy kwiaty orgiami.

* * *

ZAPROSZENIA Z FANTAZYJNĄ CZCIONKĄ

Czasem czcionka zaproszenia uznawana jest za nieistotną. A szkoda! Times New Roman nie pomoże Wam w stworzeniu zaproszenia idealnego. Ciekawa czcionka, a nawet zabawa różnymi  czcionkami sprawi, że zaproszenia na Wasz ślub będą po prostu wyjątkowe.

* * *

ZAPROSZENIA Z PODOBIZNĄ PARY MŁODEJ

To genialny trend. Z jednej strony możecie pochwalić pięknymi portretami z sesji narzeczeńskiej, z drugiej możecie też pokazać się z nieco zabawnej strony, tworząc Wasze podobizny w formie graficznej.

* * *

ZAPROSZENIA Z OBWOLUTĄ

Klasyka w zaproszeniach ślubnych, która jest jednocześnie szalenie wytworna. Co ciekawe obwoluta pomoże Wam stworzyć zaproszenia wielowymiarowe. Taka papeteria ślubna z pewnością spodoba się wielbicielom ślubnej tradycji.

* * *

ZAPROSZENIA AKWARELOWE

Szalenie romantyczna propozycja to zaproszenia akwarelowe. Wspaniałe kolory miękko rozmyte zachwycą wielbicieli sztuki.  Ciężko oprzeć się akwarelowemu pięknu.

zdjęcia: PINTEREST