4/5 Najmodniejsze buty ślubne

by wtorek, 19 lipca, 2016
Często źle dobrany but może zniwelować starania o stworzenie idealnej ślubnej stylizacji. Jeśli szukasz sukni ślubnej miesiącami, nie idź na łatwiznę w doborze ślubnych pantofelków. Dzisiejsza stylizacja ślubna powinna być spójna i kompleksowa, dlatego pokażemy nasze propozycje najmodniejszych butów ślubnych.

REKLAMA

bookab

* * *

ZDOBIONE OBCASY

Każdy zwraca uwagę na buty Panny Młodej, więc nie oszukuj się, że nikt nie zauważy, że te nie pasują do ślubnej stylizacji. Ponieważ liczy się wszystko, a w szczególności wysokość obcasa, jeśli wybierasz buty na wysokiej szpilce, ozdób ją. Dzisiejsze biżuteryjne zdobienia obcasów pozwolą Ci na zjawiskowy wygląd również Twoich stóp.

* * *

BOTKI

Panny Młode lubiące nieco cięższe obuwie, nie muszą wyrzekać się swoich przekonań w dniu ślubu. Wybierz botki do ślubnej stylizacji, a ich piękno z pewnością zachwyci wszystkich, którzy nastawieni są na ocenę zmyślnego looku Panny Młodej.

* * *

KLAPKI

Ślub na plaży wymaga lżejszego obuwia. Cudownie biżuteryjne zdobione klapki, pozwolą Ci czuć się komfortowo, a jednocześnie niczego nie ujmą Twojej zjawiskowej stylizacji. Dzisiejsze klapki dalekie są od kiczu, ich piękno po prostu zachwyca.

* * *

BALERINY

Jeśli szukasz komfortowego rozwiązania, a daleka jesteś od wyboru butów na obcasie, mamy dla Ciebie piękne balerinki. Dzisiejsze ślubne baletki prezentują się po prostu wspaniale. Koronki, biżuteria, tasiemki i kokardki – te buty to połączenie elegancji i wygody.

* * *

NIEBIESKIE

Według tradycji Panna Młoda powinna mieć coś niebieskiego. Może buty? Dzisiejszy rynek butów ślubnych jest tak bogaty, że z powodzeniem znajdziesz idealny odcień niebieskiego, który wspaniale podkreśli piękno Twoich stóp.

* * *

Z PASECZKAMI

Valentino zrobił ogromny ukłon w stronę paseczków, a one odwdzięczyły się ogromnym trendem. Buty z paseczkami to ogromny hit tego sezonu. Jeśli lubisz bawić się modą, koniecznie postaw na paski. Co ciekawe, również seksowne paseczki znajdziesz w najróżniejszych wersjach kolorystycznych.

zdjęcia: PINTEREST

Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK 0