4/5 Najpiękniejsze bukiety 32

by piątek, 17 czerwca, 2016


Właśnie rozpoczęło się lato, a to oznacza, że intensywne barwy lata inspirują florystów w tworzeniu cudownych kompozycji. Wybierając swój bukiet ślubny maluje się ogromna paleta barw i gatunków kwiatów. Szukasz czegoś wyjątkowego? Dziś przedstawiamy najpiękniejsze bukiety ślubne.

REKLAMA

bookab

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

W tym sezonie kolorowe bukiety to prawdziwy trend. Wspaniała protea poduszkowa na pewno będzie stanowić świetną kompozycję z hortensją, daliami i anemonami. Im ciekawsze kwiaty, tym piękniejszy bukiet.

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Klasyczną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszy Panien Młodych są bukiety w kolorach złamanej bieli i subtelnego różu. W takich kompozycjach świetnie wyglądają róże, peonie i anturium. To, co w tych kwiatach jest najpiękniejsze, to ich indywidualny urok, który świetnie prezentuje się zarówno solo jak i w zestawieniu z innymi gatunkami.

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Oszronione liście nie są zarezerwowane jedynie do zimowych bukietów ślubnych. To świetna kompozycja z intensywnymi kolorami lata. Liście Stachyra lub senecio wspaniale komponują się z bardzo egzotyczną proteą poduszkową, peonią w intensywnych barwach i pachnącym groszkiem.

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Intensywny w swym kolorze bukiet na pewno przyciągnie uwagę wszystkich gości, a niejedna Panna Młoda straci dla takiego głowę. Do stworzenia bukietu w intensywnym kolorze na pewno pomoże Wam szafirek, peonie, irysy, jaskry i róże dostępne w wielu kolorach. Dla stonowania intensywnego koloru możecie wykorzystać delikatną eustomę.

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Bardzo dostojną propozycją dla Panien Młodych kochających wydłużone bukiety ślubne, będzie bukiet ze storczyków. Tak eleganckie kwiaty świetnie sprawdzą się do klasycznych sukien ślubnych. Storczyki to świetna propozycja egzotycznego kwiatu.

zdjęcia: PINTEREST