4/6 Planner BEAUTIFUL DAY 2016

by piątek, 5 lutego, 2016
beautifulday.pl

Zapraszamy Was od dziś na cykl artykułów przygotowanych przez konsultantki ślubne z pierwszej, polskiej agencji ślubnej BEAUTIFULDAY. Dziś konsultantki przygotowały dla Was rewelacyjny planner przygotowań ślubnych, który pomoże Wam skoordynować przygotowania do ślubu!

* * *

Natalia Paszkiewicz – konsultantka ślubna / BEAUTIFULDAY – Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Dobrze wiem jak trudno jest przygotować perfekcyjną imprezę. Wiem również, że nic nie potrafi tak zepsuć weselnego nastroju jak niekończące się zmartwienia o to czy dekoracje będą na swoim miejscu, zespół weselny zjawi się w porę, drużba nie zapomni o obrączkach i co włożyć do niezbędnika Panny Młodej, tak abyśmy całą noc wyglądały jak z okładki żurnala. Gdy chodzi o wesela to istnieją setki szczegółów, o których należy pamiętać. W przypadku naszych klientów, o wszystkim pamiętamy za nich my. Niemniej wiemy, że nie każda Para Młoda zdecyduje się na skorzystanie z pomocy Wedding Plannera. Dlatego dziś, chciałyśmy podzielić się z Paniami naszą wiedzą i doświadczeniem, wskazując jak stworzyć idealny plan ślubnych przygotowań za pomocą własnego organizera w wersji DIY, tak aby całą niezbędną wiedzę mieć w jednym miejscu. Dla tych z Was, które wolą gotowe rozwiązania przygotowałyśmy całkowicie darmowy, 170-stronicowy Planer ślubny 2016 Beautifulday, do ściągnięcia i wydrukowania.

W wersji DIY:

Zacznij od notatnika, organizera bądź kalendarza, który poświęcisz wyłącznie ślubnym planom i pomysłom. Rozplanuj go tak, by na każdej stronie pozostawić choć odrobinę miejsca na:

(1) notatki,

(2) harmonogram spotkań,

(3) listę rzeczy do zrobienia.

Pod koniec miesiąca koniecznie zaaranżuj przestrzeń na organizacje głównych celów na dane 30 dni. To podstawa.

Dalej, potrzebne nam będą profesjonalne wskazówki – co i kiedy należy zrobić. W końcu ślub bierzemy raz w życiu i nie każda z nas wie, na ile czasu przed weselem należy zamówić zaproszenia, kiedy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego, czy też zarezerwować terminy u kamerzysty. W tym celu w notatniku postaraj się rozpisać szczegółowo cały harmonogram przygotowań, tj. co dokładnie należy zrobić 12,9,6,3 itd. miesięcy przed ślubem. W naszym Planerze, zrobiłyśmy to za Was.

Wiemy także jak ważny dla Pań Młodych jest ich perfekcyjny wygląd w dniu ślubu. Stąd też upewnij się, że Twój planner przewiduje miejsce na projekty – nie tylko sukni ślubnej i dodatków, lecz także stylizacji wieczorowej (jeśli szykujesz zamianę kreacji po północy), stroju na poprawiny czy sukienek dla druhen. Wypisz sobie również listę rzeczy, które należy włożyć do magicznej torebki zwanej Niezbędnikiem Panny Młodej (w dniu ślubu przekaż go świadkowej). Będą to: bibułki matujące, korektor, pomadka, chusteczki odświeżające, tabletki przeciwbólowe i żołądkowe, mini lakier do włosów oraz wsuwki, tampony, pęseta, mały odplamiacz, igła i nitki, krople do oczu, zapasowa para pończoch, agrafki, plastry na odciski, pilniczek, bezbarwny lakier do paznokci i klej.

W notatniku zaaranżuj też miejsce na projekty papeterii – zaproszeń, winietek, upominków dla gości, a także przestrzeń do zaplanowania weselnego menu, listy alkoholi, słodkiego stołu czy innych atrakcji weselnych. Dodatkowo niezbędne będą strony na rozpisanie dokładnej listy gości oraz RSVP, rozstawienia stołów, a także kompleksowej listy kontaktów (zarówno do gości jak i podwykonawców).

Co jednak najważniejsze, nie możesz zapomnieć o podstawie, tj. budżecie wesela, który zawsze stanowić powinien punkt wyjścia przy organizacji tak dużej imprezy. Dobrze rozpisany budżet to wyzwanie. Stąd też planujemy przygotować dla Was wpis o tym co dokładnie powinien zawierać, a także przygotować listę pytań do miejsca weselnego czy księdza.

Jeśli chcecie znać odpowiedzi na wszystkie pytania już dziś – gorąco zachęcamy do pobrania naszego DARMOWEGO PLANNER ŚLUBNEGO. Zajmie Wam to krótką chwilę, a zapewniamy, że zaoszczędzi wiele godzin przy organizacji dnia z Waszych marzeń.

REKLAMA

bookab

zdjęcia: materiały prasowe