4/6 PALETY KOLORÓW 2017

by poniedziałek, 29 sierpnia, 2016
Sezon ślubny 2016 trwa w najlepsze. Dzięki temu Narzeczeni planujący ślub w roku 2017 mogą podpatrzeć ciekawe ślubne rozwiązania. Inspirujące mogą być motywy, dekoracje – te florystyczne, papierowe i vintage, a także barwy. Dlatego dzisiaj zbieramy w jeden post najciekawsze naszym zdaniem palety kolorów, by pary planujące ślub w nadchodzącym sezonie, miały już o czym marzyć.

REKLAMA

bookab

* * *

mandarynka + koral + turkus + róż

Pastele nie muszą być mdłe. Dodanie im nieco wyrazistości, może poskutkować uzyskaniem bardzo radosnego charakteru. W końcu wesele to czas szczęścia i uśmiechu, dlatego wybór soczystej mandarynki i koralu z przełamaniem zimnego turkusu z pewnością wprowadzi w dekorację ogromu świeżości. Romantyczny róż wspaniale podkreśli subtelność dekoracji.

* * *

granat + chaber + beż + szałwia

Kolory morza doskonale wpiszą się w motyw marynistyczny, ale nie tylko. Odcienie niebieskiego genialnie sprawdzą się w bardzo eleganckich aranżacjach. Podkreślenie ich beżem doda klasy wystrojowi przyjęcia weselnego.

* * *

matowa zieleń + pudrowy + róż + śliwka

Odcienie fioletu świetnie sprawdzają się w dekoracjach przyjęcia weselnego. W zestawieniu z różem nieco tracą swą moc, przez co wspaniale wpisują się w gusta wielbicielek pasteli. Matowa zieleń zastosowana w kompozycjach florystycznych doda elegancji bukietom.

* * *

royal blue + turkus + gołębi + szary

W nadchodzącym sezonie błękit różne będzie miał odsłony. Jego subtelne piękno z pewnością pomoże Wam na uzyskanie bardzo delikatnej aranżacji. Royal blue to kolor, który podkreśli urok orszaku Panny Młodej. Przełamaniem słodkich błękitów mogą stać się odcienie szarości.

* * *

amarant + fuksja + koral + błękit

Sezon 2017 będzie soczystą odpowiedzią na przygaszone pastele. Intensywne kolory doskonale podkreślą piękno przyjęcia weselnego. Dziś kolor ma moc, a to tylko wzmaga elegancję dekoracji. Amarant i fuksja z pewnością podkreślą radosny charakter uroczystości.

zdjęcia: PINTEREST


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *