5/5 Ach ten vintage!

by czwartek, 1 września, 2016Wielbiciele staroci mogą teraz przyklasnąć, bo dziś pokażemy Wam wspaniałe inspiracje do stworzenia aranżacji w stylu vintage. Stara babcina szafa i zapomniane strychy skrywają wiele tajemnic,  z których aż żal nie skorzystać. Do stworzenia dekoracji vintage może się przydać absolutnie wszystko – stare walizki, bibeloty, książki i zdjęcia. Tylko od Was zależy, jak głęboko wejdziecie w rodzinną historię.

REKLAMA

bookab

* * *

POSTARZANE SZKŁO

Stoły prezentują się szalenie dostojnie, gdy pojawia się na nich złoto. Doskonale sprawdzają się tu złote sztućce, świeczniki, a nawet talerze. Jeśli nie dysponujecie autentyczną zastawą vintage, szukajcie ciekawych zamienników.

* * *

STARE ODMIANY KWIATÓW

Często nawet nie jesteśmy świadomi, jak duży wpływ ma vintage w aranżacji naszego przyjęcia weselnego. Wykorzystując cudowne kwiaty peonii, tym drobnym gestem, pełnym uroku już robimy ukłon w stronę dawnych lat.

* * *

KORONKI

Koronki przestały być jedynie ozdobą sukni ślubnych. Dziś mają ogromną moc w tworzeniu magicznej dekoracji przyjęcia. Koronkowe obrusy prezentują się wspaniale na weselnych stołach. Dodatkowo dodają rodzinnego charakteru.

* * *

STARA PORCELANA I SZKŁO

W każdym domu znajduje się stara rodzinna porcelana. To bardzo klimatyczny dodatek w aranżacji przyjęcia weselnego. Rodzinna historia zapisana w starej babcinej porcelanie genialnie wpisuje się w styl vintage. Jeśli jednak nie macie takiej porcelany, warto wybrać się na pchli targ. Tam znajdziecie prawdziwe cuda w bardzo przystępnej cenie.

* * *

STARE WALIZKI

Stare walizki często wykorzystywane są w dekoracjach wnętrz. Teraz walizki sprawdzają się cudownie również w aranżacji wesel. Taki dodatek świetnie wygląda, a w dodatku możecie wykorzystać go również praktycznie, np. umieścić w nim podarunki dla gości.

* * *

STARE MEBLE

Na przyjęciu weselnym w stylu vintage genialnie prezentują się stare meble. To idealny dodatek, który wygląda zjawiskowo w asyście ślubnych kompozycji kwiatowych, ale również świetnie wyeksponuje weselne słodkości.

* * *

ŻYRANDOLE

Ze stylem vintage genialnie korespondują kryształowe żyrandole. To piękny element wystroju, który często znajdziecie w wystroju sal weselnych. Tak elegancki element dekoracyjny doda przyjęciu odpowiedniego oświetlenia.

* * *

SEKRETARZYK

Wspaniałym elementem wystroju są rzadko spotykane dodatki. Do takich należy sekretarzyk. Jeśli jesteście szczęściarzami, którzy dysponują tak pięknym meblem, koniecznie wykorzystajcie go w aranżacji przyjęcia weselnego w stylu vintage.

* * *

GIRLANDY Z TKANIN

Kolorowe tkaniny lub naturalny len idealnie wpisują się w stylizację minionych epok. Dzięki takim dodatkom możecie uzyskać zwiewne i bardzo kolorowe elementy wystroju. Co istotne, możecie je zrobić sami.

zdjęcia: PINTEREST

Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0