8/8 Filmowa siła braci BEAD BROS STUDIO

by piątek, 5 sierpnia, 2016
Beata i Dawid

Są rzeczy droższe niż suknia Panny Młodej, a prawdziwe weselne smaczki często znajduje się gdzie indziej, niż na stole weselnym. Czasem skupiając się na odpowiedniej aranżacji dnia ślubu, pochopnie wybieramy firmy, których zadaniem jest cudowne oprawienie wspomnień. By w Waszej pamięci wesele zachowało się w najpiękniejszych barwach, ważny jest odpowiedni wybór studia, które zrealizuje fotografie i film z Waszego wielkiego dnia. Jeśli znudziły Wam się klasyczne klipy ślubne, pozwólcie spojrzeć na nie świeżym okiem dwóm braciom, którzy filmy realizują z pasją, ogromnym sercem i zaangażowaniem godnym Waszego zaufania. Emocje w dniu ślubu często są tak duże, że tuż po nim wiele istotnych faktów po prostu znika z naszej pamięci. Gdy emocje opadną, ostatnie okruchy weselnego ciasta znikną z talerzy, warto usiąść wygodnie w fotelu i na spokojnie delektować się weselnymi wspomnieniami. Jednak, by móc się zachwycać śladem minionej zabawy, należy odpowiednio wybrać studio fotografii i filmu. My jesteśmy bardzo miło zaskoczone świeżym spojrzeniem na realizacje filmowe Marka i Pawła Paciorków z BEAD BROS STUDIO. Dwaj bracia od 2012 roku tworzą wspaniałe pamiątki dla Młodych Par i ich gości. Klipy wykonane przez BEAD BROS STUDIO to kreatywna odpowiedź na potrzeby nowoczesnych Par Młodych, które chwile ze swojego ślubu chcą pokazać w dość nieoczywisty sposób. Każdy film jest odrębną kompozycją kadrów, które po uzgodnieniu z Narzeczonymi wspaniale przenikają się z przygotowaniami weselnymi. Dzięki temu powstają niebanalne kombinacje, które, jak sami twórcy mówią, są nawiązaniem nie tylko do polskiej tradycji, ale również pokazują niesamowicie bliskie więzy rodzin zaangażowanych w stworzenie magicznej oprawy wesela:

Najbardziej lubimy śluby, na które matka chrzestna Pana Młodego sama piecze ciasto – swój popisowy numer, a dekorację na ślub w plenerze dzień wcześniej przygotowują przyjaciele Młodej Pary. Lubimy śluby, na których Pan Młody sam prowadzi samochód w drodze po swoją przyszłą żonę. Uwielbiamy, kiedy ksiądz mówi takie kazanie, że aż żal w montażu wycinać jego fragmenty, a Ona i On z błyskiem w oku uśmiechają się do siebie w trakcie składanej przysięgi, bo już nie mogli doczekać się tej chwili. Z niecierpliwością czekamy na emocjonalne słowa taty Pani Młodej wypowiadane przy pierwszym toaście. A chyba najbardziej cieszą nas podróże na piękne plenery z częstymi przystankami na kawę.

Bracia Paciorek doskonale wiedzą, że zapisanie idealnych wspomnień wymaga czasu i poświęcenia, dlatego panowie zdecydowali się na przyjmowanie ograniczonej ilości zleceń. To pozwala im na dokładny montaż z precyzją i dbałością o detale. Dzięki takiemu podejściu każdy film jest inny z niepowtarzalnym, jak Para Młoda, charakterem. Odwiedźcie ich na profilu FACEBOOK i koniecznie obejrzyjcie klipy poniżej.

REKLAMA

bookab

Katarzyna i Krzysztof

Ten film to bardzo wzruszająca kompozycja wzruszeń i rodzinnej zabawy. Włączenie dzieci do tworzenia klipu ślubnego, to wspaniały pomysł. Radość, jaka towarzyszy rodzicom, dodaje pięknych emocji, które poruszają nawet serca z kamienia. Wspaniała architektura małopolskiego kościoła została doskonale wpisana w charakter filmu.

* * *

Gosia i Tomek

Współpraca z BeadBros Studio zaowocowała u Gosi i Tomka cudowną mozaiką górskich widoków i intensywnie czerwonych dekoracji. Czerwień wspaniale kojarzy się z góralską kulturą, co idealnie wpisuje się w klimat wesel i plenerów ślubnych w górach. Bardzo ciekawym pomysłem było połączeniem ceremonii i przyjęcia z kadrami z przygotowań do ślubu.

* * *

Paulina i Łukasz

Zabytkowe rynki głównych miast w Polsce zostały już chyba ograne z każdej możliwej strony. Dlatego tak ważne jest kreatywne spojrzenie na historyczne mury. Ten film pokazuje, że krakowskie sukiennice ciągle mają ogromny potencjał do uchwycenia niebanalnych kadrów ślubnych. Krakowski rynek, choć codziennie pełen jest Panien Młodych w białych sukniach, pozwala na stworzenie pomysłowych klipów.

* * *
Angelika i Krzysztof

Angelika i Krzysztof mogą pochwalić się klipem z iście bajecznego ślubu. Wspaniała oprawa z piękną asystą umundurowanego orszaku ślubnego dała doskonałe podwaliny do niesamowitego filmu. BeadBros Studio świetnie połączyli kadry plenerowe z ujęciami z wesela, dzięki figurom pierwszego tańca. Ten zabieg niesamowicie klimatycznie przenosi między kartami historii tych dwojga zakochanych.

* * *

Kinga i Marcin

Miesiące przygotowań mogą zaowocować ciekawymi ujęciami z dnia ślubu. Przemyślana papeteria, dekoracje, a nawet kaligrafia ślubna mogą stać się interesującym tłem dla zobrazowania najważniejszych chwil w życiu. To, co wybija się w filmach BeadBros Studio, to kazanie księdza, którego słowa pozwalają na odzwierciedlenie ulotnych spojrzeń, wzruszeń i uśmiechów.

* * *

Beata i Dawid

Bardzo ciężko jest znaleźć niepowtarzalny pomysł na podziękowania dla rodziców. Narzeczeni często decydują się na film, którego celem jest wyrażenie wszystkich możliwych słów wdzięczności za doskonałe wychowanie. Bracia Paciorek sprawią, że ten przemiły gest pozwoli Wam również na przeżycie wspaniałej przygody.

* * *

zdjęcia i filmy: BEAD BROS


2 odpowiedzi
  • Karina
    13 sierpnia, 2016

    Bardzo fajny pomysł z tymi klipami. Chyba będzie trzeba pomyśleć nad czymś takim.

  • Kasia
    18 sierpnia, 2016

    Piękne filmiki:)

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *