5/5 TRENDY 2017

by piątek, 23 września, 2016
Gdy na dworze panuje przygnębiająca szarość pochmurnego nieba, pędzimy do Was z intensywnymi kolorami, które rozweselą nawet w najbardziej ponury dzień. Dzisiejsze palety kolorów są szalenie przyjemne w estetycznych doznaniach. Nic tylko skosztować, a nóż znajdziecie idealną inspirację do stworzenia swojego przyjęcia weselnego w sezonie 2017.

REKLAMA

bookab

* * *

Słodka landrynka przestała kojarzyć się z kiczem. Słodkości wybijają się ogromną energią, a wszystko to za sprawą intensywnych róży, czerwieni i pomarańczu. Motyw kwiatowy jest tu nieodzowny. Znajdziecie go w papeterii ślubnej, na zdobieniach porcelany i oczywiście w bukietach. Doskonale sprawdzi się do tego peonia, jaskry i róża angielska.

* * *

Szarość jesiennego nieba można uszlachetnić w ślubnych stylizacjach. Szarość w zderzeniu z bielą i kremami prezentuje się zjawiskowo i szalenie szykownie. Delikatny róż podkreśli romantyzm wydarzenia. Do kompozycji kwiatowych użyjcie jaskrów, eustomy i peonii.

* * *

Intensywna purpura świetnie koresponduje z wrzosem, subtelną brzoskwinią i delikatnym błękitem. Kolory nieba doskonale wybijają intensywne barwy. Te dla odmiany zjawiskowo komponują się ze złotem, zarówno aranżacji stołów, jak i stylizacji Panny Młodej.

* * *

Nowoczesność nie boi się słodkich odcieni różu i błękitu. Kolory te genialnie prezentują się na przyjęciach z wykorzystanie motywu geometrii. Elegancka kalia świetnie prezentuje się z daliami. W tym zestawieniu postaw na złoto. Nieco blasku jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

* * *

Czerń jeszcze nigdy nie była tak weselna. Wspaniałe aranżacje z czernią i grafitem w roli głównej fenomenalnie prezentują się w zderzeniu z soczystą fuksją. Taka kolorystyka świetnie sprawdzi się na przyjęciach vintage i glamour. Do podkreślenia czerni wykorzystajcie anemony. W takiej dekoracji pięknie prezentują się również róże angielskie.

* * *

I kolejna propozycja błękit – róż. Delikatne pastele to ogromne pole do popisu. Wspaniale wprowadzają świeżość do kompozycji i całej aranżacji. Piękna barwiona porcelana i szkło wyglądają wręcz niebiańsko z różą drobnogałązkową.

* * *

Jewel tones w wersji kwiatowej to świetny pomysł na stworzenie niezapomnianej aranżacji weselnej. Kwiaty mogą stanowić absolutny trzon do stworzenia genialnych dekoracji i stylizacji. Kwieciste suknie druhen mogą być ciekawym nawiązaniem do kompozycji kwiatowych, w których genialnie prezentować się będą dalie.

* * *

Intensywna Magenta stonowana pastelami to obłędne połączenie dla radosnego przyjęcia weselnego. Słodycz kwiatów może być przeniesiona na pięknie zdobione torty. Uro kolorowych kwiatów zawsze zachwyca.

zdjęcia: PINEREST