5/6 Akwarelowe zaproszenia ślubne

by środa, 22 czerwca, 2016
Akwarele to chyba najbardziej romantyczne farby, jakie udało się stworzyć. Delikatne akwarelowe kolory są szalenie subtelne w swym pięknie i służą do malowania najpiękniejszych krajobrazów i marzeń. Jeśli marzysz o lekkim i romantycznym zaproszeniu ślubnym, koniecznie zobacz nasze akwarelowe propozycje. KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA WESELA i profesjonalny konsultant ślubny, pomogą Wam w wyborze idealnej papeterii ślubnej. Pamiętajcie, że poligrafia ślubna nie ogranicza się tylko do zaproszeń. To również winietki, karty menu, zawieszki na alkohol, etykiety na słodkim stole i w barze, księga wpisów dla gości czy plan stołów.

REKLAMA

bookab

* * *

PASTELOWE KOLORY

Kolory pastelowe kojarzą mi się z akwarelami. Jeśli do tego dodamy jeszcze efekt rozlanej farby, stworzymy kompozycję szalenie romantyczną. Taką koniecznie trzeba przenieść do papeterii ślubnej. Delikatne malowane kwiaty to piękny element dekoracyjny akwarelowych zaproszeń.

* * *

INTENSYWNE KOLORY

Akwarele nie muszą tracić wyrazu. Postaw na intensywny kolor, by Twoje zaproszenie pokryła feeria rozproszonych po kartce barw. Choć intensywny kolor, jego delikatne pokrycie sprawi, że Twoje zaproszenie będzie kolorowe i cudownie lekkie.

* * *

AKWARELOWE KWIATY

Jeśli mówimy o akwarelach jako farbach, warto czasem nimi coś zmalować. W zaproszeniach ślubnych wspaniale sprawdza się motyw roślinny. Akwarelowe kwiaty będą cudowną ozdobą Twojego zaproszenia. Oczywiście możesz stworzyć od razu cudowny akwarelowy pejzaż na kwiecistą łąkę. Możesz też postawić na jeden kwiat. Tylko od Ciebie zależy wykorzystanie subtelnego uroku akwareli.

zdjęcia: PINTEREST


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *