Konkurs dla Par Młodych z NASZALBUMSLUBNY.PL

by poniedziałek, 22 lutego, 2016
Informacja na FB Nasz Album Ślubny _2

Konkurs dla Par Młodych organizowany przez NASZ ALBUM ŚLUBNY jest zabawą mającą na celu wspólne cieszenie się przygotowaniami do ślubu z Parami korzystającymi z organizera Nasz Album Ślubny. Konkurs przeznaczony jest dla tych Par Młodych, które mają zarezerwowaną domenę w naszalbumslubny.pl, a ich Fotograf ma aktywne konto na ZALAMO.

Na całą zabawę konkursową składa się wiele edycji. Zacznijcie już teraz, i co miesiąc, ostatniego dnia miesiąca sprawdźcie, kto został zwycięską Parą. Zwycięzcą zostają właściciele strony, która w danej edycji zbierze największą ilość lajków. Cały system głosowania jest połączony z Facebookiem i to właśnie przez niego można oddawać głosy. Po zgłoszeniu się do konkursu, na stronie Pary pojawia się licznik głosów ­ tuż pod imionami i datą ślubu Pary. Właśnie poprzez kliknięcia w ten przycisk można oddawać głosy, dlatego udostępnianie informacji o swojej stronie, pokazywanie jej przyjaciołom i znajomym zwiększa szansę na wygraną. Im więcej lajków ­ tym bliżej wygranej. Na bieżąco, w swoim panelu organizera, Pary mogą podejrzeć jak idzie im zbieranie punktów, oraz ile brakuje do lidera.

Są różne drogi do założenia strony na NASZ ALBUM ŚLUBNY. Zdecydowana większość Par otrzymała ją od swojego fotografa ślubnego. Pary, które jeszcze takiej strony nie posiadają, mogą założyć konto same. Mogą też, do czego zachęcamy pytać o nie swojego fotografa, gdyż coraz więcej z nich posiada taką możliwość w ofercie.

Szczegóły dotyczące zabawy i regulamin znajdziecie na stronie NASZ ALBUM ŚLUBNY.

Bridelle jest patronem konkursu i serdecznie zaprasza do udziału 🙂

couple