Silesia Wedding Day 7 maja 2016

by poniedziałek, 18 kwietnia, 2016
silesia1

Zabytkowa kopalnia Ignacy w Rybniku urzeka i inspiruje! To tutaj odbędą się jedyne na Śląsku w pełni alternatywne targi ślubne, mające na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej. Zaproszenia na targi wysłano do firm, które proponują swoje usługi na wysokim poziomie jakościowym i estetycznym oraz idealnie wpisują się w alternatywny klimat wydarzenia. Organizatorzy zachęcają również do samodzielnych zgłoszeń – więcej informacji znajdziecie na stronie: WWW.SILESIAWEDDINGDAY.PL w zakładce Informacje dla wystawców.

Dlaczego warto odwiedzić te targi? Ponieważ nie są to typowe targi ślubne! Planowane jest wydzielenie kilku miejsc, w tym strefę relaksu, w której możecie usiąść, napić się pysznej kawy, zjeść coś dobrego, porozmawiać i po prostu miło spędzić czas. Zaplanowano dla Was interesujące prelekcje dotyczące m.in.: planowania swojego ślubu w nietypowych lokalizacjach prowadzone przez konsultantki ślubne. Pani Kwiatkowska poprowadzi warsztaty dla Was, na których nauczycie się tworzyć piękne wianki. Będzie też możliwość wykonania makijażu ślubnego.

Poniżej możecie zobaczyć kilka naszych ulubionych zdjęć z sesji reklamowej, którą wykonano w celu promowania alternatywnych targów. Dzięki zaangażowaniu mnóstwa osób stworzono coś naprawdę ciekawego. Industrialne wnętrza kopalni Ignacy na pierwszy rzut oka przerażają, jednak gdy cała ekipa ludzi zaczęła w nich swoją pracę – nawet 5 stopniowa temperatura i kapiące na głowy krople deszczu z przeciekającego dachu nie zniechęciły twórców do tego cudownego miejsca. Organizatorki mają nadzieję, że ich praca pokaże przyszłym Parom Młodym, że można podążać za swoim głosem serca i sprawić by zarówno ślub, jak i wesele było takie – o jakim marzą. Nie koniecznie pełne nadęcia i drogocennych świecidełek. Jeśli bliżej im do prostoty, naturalności i niecodziennych rozwiań – będziemy uśmiechać się od ucha do ucha, bo to wszystko znajdziecie u wystawców goszczących na targach. Bridelle jest patronem wydarzenia.

REKLAMA

bookab

silesia2

silesia3

silesia4

silesia5

silesia6

silesia7

silesia8

silesia9

* * *silesia10

zdjęcia: materiały prasowe


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *