Weekend rabatów w ARENART

by poniedziałek, 11 kwietnia, 2016Salony ARENART FOREVER  przygotowały dla Narzeczonych fantastyczną promocję na zakup wszystkich obrączek z kolekcji ślubnej.

W dniach 15 – 17 kwietnia (piątek, sobota, niedziela) w salonach jubilerskich ARENART FOREVER znajdujących się w warszawskich galeriach handlowych – GALERII MOKOTÓW (ul. Wołoska 12, poziom 0) oraz w CH ARKADIA (al. Jana Pawła II 82, poziom 1) obowiązywać będzie 25% rabat na wszystkie kolekcje obrączek ślubnych!

Prezentowane obrączki to kwintesencja najlepszego wzornictwa i doskonałego wykonania. ARENART FOREVER oferuje obrączki w próbie złota 585 i 750, oraz w platynie. Obrączki mają wieczystą gwarancję (łącznie z powiększaniem i zmniejszaniem, odświeżaniem, polerowaniem, odnawianiem matu i grawerowaniem). Do każdego zakupionego kompletu obrączek, firma dodaje brylant na szczęście, który jest zakuty w obrączce w dowolny sposób.

Czas realizacji pary obrączek waha się w zależności od sezonu i kolekcje w przedziale 1-8 tygodni, chociaż większa część obrączek dostępna jest od ręki w salonach.

Wśród licznych wzorów, każda Para znajdzie swoje wymarzone obrączki. Marka ARENART FOREVER oferuje zarówno tradycyjne wzornictwo, z obecnie modnym, żółtym złotem, ale również przepiękne i ponadczasowe obrączki o nowoczesnym designie, w białym złocie. Dla miłośników ekstrawagancji przygotowano wyjątkowe obrączki łączące różne odcienie złota w oryginalnych i nieprzeciętnych wzorach. Naszą uwagę, szczególnie zwróciły obrączki damskie wysadzane diamentami z kolekcji Yakimoto.

ARENART FOREVER to polska firma, z ponad 30-letnią tradycją jubilerską. Pracowania specjalizuje się w projektowaniu i realizacji biżuterii brylantowej i obrączek ślubnych. Poza gotowymi wzorami, firma oferuje indywidualne projektowanie wymarzonych obrączek. Dwa, piękne salony sprzedaży w Galerii Mokotów i CH Arkadia zapraszają przyszłych Nowożeńców do zapoznania się z ofertą promocyjną. Najnowsza kampania promocyjna z udziałem zjawiskowej Edyty Zając doskonale oddaje charakter kolekcji ślubnych, które olśniewają wyrafinowaniem i elegancją.

Więcej informacji o produktach znajdziecie na stronie ARENART FOREVER.

 

REKLAMA

bookab

arenart40

zdjęcia: materiały prasowe

Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK 0