3/5 Niezastąpione kwiaty

by wtorek, 3 stycznia, 2017
Wesele bez kwiatów obyć się nie może, ale jeśli chcecie je wykorzystać w nieoczywisty sposób, warto poszukać ciekawych inspiracji. Oczywiście my takie dla Was mamy i bardzo chętnie się nimi podzielimy, bo to, co można stworzyć z kwiatów żywych, sztucznych, papierowych i właściwie każdych, jakie Wam przyjdą do głowy, to prawdziwy szał i całą polską łąka możliwości.

REKLAMA

bookab

Kurtyny z kwiatów mogą stać się przepiękną dekoracją zarówno miejsca ceremonii, jak również ściany za stołem Nowożeńców.

Papierowe kwiaty z powodzeniem zastąpią Wam żywe kompozycje. Ich rozmiary i kształty pozwolą Wam na stworzenie niesamowitej dekoracji.

Girlandy zwisających kwiatów na sznurkach świetnie ozdobią przyjęcia w namiocie.

Łuki będą doskonałą dekoracją dla miejsca centralnego ceremonii, jak również słodkich stołów. Do ich stworzenia możecie wykorzystać zarówno kwiaty żywe, jak również papierowe.

Kurtyna z główek kwiatów będzie nie tylko genialną ozdobą przyjęcia, ale również świetnym tłem do zrealizowania niesamowitych portretów.

Uroczystość w stylu elegance i glamour nie może się obyć bez kryształowych żyrandoli i konstrukcji strojnych w żywe kompozycje.

Pergola ozdobiona nostalgicznymi, starymi odmianami róż są najbardziej romantyczną scenerią na ślub plenerowy.

Wiszące huśtawki nad stołami weselników będą ciekawą alternatywą dla obszernych bukietów.

Kto powiedział, że bukiet powinien być zamknięty w wazonie? Kompozycje spływające po długości podestów mogą być idealną ozdobą dla eleganckich i klasycznych wesel.

Ściana z zieleni wspaniale komponuje się z subtelną brzoskwinią żywych kwiatów.

Ombre na zielonej ścianie to genialny pomysł,  zwłaszcza gdy wykorzystacie różne barwy.

Szalone boho uwielbia kolory. Barwne kwiaty uwielbiają małe flakony.

Załamania kurtyny z tkanin świetnie można podkreślić dzięki długiej kwiatowej kompozycji z wykorzystaniem pnączy.

Płatki kwiatów to uwielbiane przez wiele Par Młodych rozwiązanie dla wyznaczenia ścieżki na miejsce ceremonii.

Kwiatowe ścianki to doskonały pomysł, jeśli szukacie widowiskowej dekoracji dla stołu Młodej Pary, miejsca ceremonii, a nawet tła dla fotobudki.

zdjęcia: PINTEREST