3/6 Najmodniejsze torty

by czwartek, 25 maja, 2017Tort weselny ma przyciągać wzrok. Właściwie wiele Par Młodych ma prawdziwą zagwozdkę, na jaki tort się zdecydować, by gości pozytywnie zaskoczyć, a ponadto, by sam tort zapadł w ich pamięci. Nie bez kozery wielu weselników wyczekuje wejścia na salę tortu z aparatami. Nie ma co kryć – tort jest flagowym elementem przyjęcia weselnego. Jakie w tym sezonie panują trendy?

REKLAMA

bookab

* * *

BAJKOWE

Zdolności cukierników są wystawiane na kolejne próby. W tym sezonie wiele Par Młodych wybiera torty jak z bajki z mnóstwem dekoracji i misternych figurek z masy cukrowej. Tort angielski może przyjmować różne formy, ale jako sam styl ciągle utrzymuje się w czołówce ulubionych przez Pary Młode rodzajów tortów.

* * *

AKWARELOWE

Torty weselne nie muszą mieć jednolitej kolorystyki. Cudownych barw dostarczą im akwarele które sprawiają, że tort wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki.

* * *

KWIATOWE

Kwiaty w dekoracji tortów weselnych wiodą prym i prawdopodobnie nigdy z mody nie wyjdą. Można jednak nieco poeksperymentować i zamiast pojedynczych kwiatów stworzyć prawdziwe kwiatowe kompozycje.

* * *

RÓŻNEJ WYSOKOŚCI PIĘTRA

Kto powiedział, że piętra tortów powinny być układane według średnicy i wysokości, ten z pewnością trendom się dobrze nie przyjrzał. W tym sezonie zabawa wysokościami pięter to ogromny atut dla wizualnego odbioru weselnego wypieku.

zdjęcia: PINTEREST

Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0