4/5 Cudownych Rodziców mam!

by środa, 4 stycznia, 2017Dzień ślubu to wyjątkowy czas nie tylko dla Młodej Pary, ale również ich rodziców. To właśnie dzięki nim jesteście tak wspaniałymi osobami. Wielokrotnie zdarza się również tak, że Młoda Para bardzo chce włączyć rodziców w przygotowania tego najważniejszego dnia w życiu. Warto też rodzicom podziękować za wkład, jaki mają nie tylko w dzień ślubu, ale w całe Wasze życie. Jeśli szukacie pomysłów, jak podkreślić ich rangę wśród wszystkich zebranych gości, koniecznie zobaczcie nasze inspiracje.

REKLAMA

bookab

* * *

FRAGMENT TKANINY Z DZIECIĘCEGO UBRANKA

Wielu rodziców z sentymentu trzyma pamiątki z dzieciństwa swoich pociech. Dzięki temu macie niepowtarzalną okazję, by pokazać, jak ważne jest dla Was ich wychowanie. Wykorzystując fragmenty tkanin z dziecięcych ubranek w ślubnej stylizacji z pewnością dostarczycie rodzicom wiele łez prawdziwego wzruszenia.

* * *

FRAGMENT TKANINY Z SUKNI ŚLUBNEJ MAMY

Niektóre matki od dziesiątek lat trzymają swoje suknie ślubne. Jeśli nie chcecie w dniu ślubu zakładać sukni swojej mamy, zawsze może jej fragment wykorzystać do stworzenia swojego unikatowego projektu. Tkanina może być wykorzystana do pięknej biżuterii, czy rękojeści bukietu.

* * *

DEDYKACJE

Spersonalizowane spinki do mankietów dla Taty? Albo chusteczka z dedykacją dla Mamy? Pamiątkowe dodatki z dedykacjami to idealny pomysł na pamiątkę, która będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie!

* * *

FOTOGRAFIE W KAMEACH PRZY BUKIECIE

Cudowne vintage kamee są niesamowicie pięknym elementem dekoracyjnym wielu Panien Młodych. Wspaniale prezentują się nie tylko w biżuterii, ale również w rękojeściach bukietu ślubnego. Jeśli chcecie tym samym wprowadzić delikatny element sentymentalny, wykorzystajcie w kameach fotografie rodziców.

* * *

PAMIĄTKOWE FOTOGRAFIE

Pamiątkowe fotografie z rodzicami są wspaniałą ozdobą rodzinnych albumów. Rozmowa z fotografem z pewnością pomoże Wam na stworzenie niesamowitych portretów, które będą doskonałą pamiątką do końca życia.

* * *

RODZINNE ZDJĘCIA

Rodzinne zdjęcia mogą być wzruszającą dekoracją przyjęcia weselnego. To właśnie dzięki nim możecie włączyć historię Waszych rodzin do całej uroczystości. To na pewno przybliży Was wielu gościom, a w innych wprowadzi element wzruszenia.

Znajdzie inne PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW POMYSŁY.

zdjęcia: PINTEREST