5/6 {HOT SEXY BEST} Subtle Studio I

by środa, 8 lutego, 2017
Jeśli reportaż ślubny, to bez zbędnych i wymuszonych póz. Taka jest dewiza SUBTLE STUDIO, którzy trafiają w najbardziej wymagające gusta odbiorców, dla których ważne są naturalne emocje i piękno chwil, których nie brakuje w dniu ślubu. Unikalna narracja tworzona jest przez reportażowe wieloplany, cudowne emocje i ogromna praca wynikająca ze starannie wyselekcjonowanych kadrów. Taka fotografia jest obecnie ewenementem na rynku ślubnym. Jeśli jesteście ciekawi pracy SUBTLE STUDIO, koniecznie zobaczcie ten reportaż z dnia ślubu Agnieszki i Staszka. Nie znajdziecie tu pozowanych portretów. Reportaż ten jest też daleki od ślubnych schematów. Wszystko to za sprawą unikalnego podejścia do tworzenia fotografii ślubnej Marcina Kruka. I właśnie taka praca była spełnieniem oczekiwań Agnieszki i Staszka:

„(…)Cenimy sobie zdjęcia wykonane przez Marcina nie tylko dlatego, że świetnie utrwalają wydarzenia tamtego dnia, lecz przede wszystkim dlatego, że pozwalają nam wrócić na chwilę do atmosfery, jaka nam wtedy towarzyszyła. Widać na tych zdjęciach także to, że fotografia ślubna jest dla Marcina nie tylko pracą ale także wielką pasją! Przed ślubem martwiliśmy się nieco, czy będziemy zachowywać się naturalnie będąc fotografowanymi, szczególnie w czasie sesji portretowej. Marcin umiał nas świetnie poprowadzić zachowując balans między tradycyjnie pojętym pozowaniem, a „chwytaniem” w czasie sesji naszych ruchów, gestów, spojrzeń, które przychodziły nam w naturalny sposób. Marcin doskonale odnalazł się także w domu podczas przygotowań panny młodej. Nikt z nas nie czuł się skrępowany jego obecnością, a zdjęcia domowe mają w sobie wiele uroku. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że od kilku naszych gości weselnych, którym pokazaliśmy zdjęcia usłyszeliśmy: Muszę mieć tego fotografa na swoim ślubie!”

Tego dnia wszystko było na najwyższym poziomie. Agnieszka prezentowała się po prostu zniewalające w pięknej sukni od Anny Kary. Subtelna koronka delikatnie zasłania ramiona Panny Młodej i zdobiła wykończenia długiego welonu. Stylizację dopełniały buty od Rachel Simpson. Bukiet ślubny ułożony został z róż i peonii. Wspaniały makijaż wykonała Ula Wilgierz. Za włosy odpowiedzialne było studio Kok i Spinka. Staszek ubrany był w czarny garnitur z muchą. Ceremonia ślubu odbyła się w Krakowie w kościele św. Marcina. Para Młoda dojechała na miejsce dorożką w stylu vintage. W kościele na gości czekały rożki z płatkami kwiatów, którymi później obsypano Nowożeńców. Po złożeniu przysięgi goście zostali zaproszeni na obiad weselny do Restauracji Szarej Resto and Bar. Po posiłku odbyła się część taneczna w Barce Alrina, na którym o świetną oprawę muzyczną zadbał DJ Witold Ryć. Czysty reportaż SUBTLE STUDIO w najmniejszych detalach dokumentuje ten niezwykły dzień pełen wydarzeń i emocji. Znajdziecie w nim niezwykłą i tak rzadko spotykaną na zdjęciach energię, która wprost kipi na każdym zdjęciu. Fascynująca świeżość spojrzenia na ślub i wesele. Koniecznie zobaczcie również część 2, do której link znajdziecie poniżej.

ZOBACZ CZĘŚĆ 2

* * *

PALETA KOLORÓW

ciemny róż baby pink olive chiffon szampan

NOWOŻEŃCY: Agnieszka i Staszek

ŚLUB I WESELE: kościół św. Marcina / Kraków

OBIAD WESELNY: Restauracja Szara Resto and Bar /Kraków

WESELE: Barka Alrina / Kraków

SUKNIA: Anna Kara

BUTY: Rachel Simpson

DJ: Witold Ryć

MAKIJAŻ: Ula Wielgierz

FRYZURA: Kok i Spinka

FOTOGRAFIA: SUBTLE STUDIO

 

* * *

REKLAMA

bookab

zdjęcia: SUBTLE STUDIO

Tagi: Kategoria: 0