5/6 Najbardziej pożądane buty

by czwartek, 20 kwietnia, 2017
Kobiety kochają buty. I nie ma na świecie kobiety, która uważałaby, że ma ich za dużo. To tylko pokazuje, że odpowiedni wybór pantofli ślubnych jest naprawdę ważny, bo w końcu akurat ta para musi się wyróżniać na tle wszystkich dotychczas zebranych w garderobie Panny Młodej. Skoro mają być wyjątkowe, warto znać również największe ślubne trendy, bo jak wszędzie, tak i w obuwiu ślubnym, są takie buty, których pożądają Panny Młode na całym świecie.

REKLAMA

bookab

* * *

BADGLEY MISCHKA

To spełnienie marzeń Panien Młodych o pantofelku Kopciuszka. Szalenie eleganckie, delikatne i ponadczasowo piękne z cudownym dziewczęcym urokiem. W tych butach jest absolutnie wszystko – od doskonałego kroju, po piękne aplikacje biżuteryjne, materiałowe, aż po najmodniejsze kolory sezonu.

* * *

KATE SPADE

Jeśli szukacie klasyki w niecodziennym, bo nieco retro klimacie, warto zapoznać się z ofertą Kae Spade. Tu znajdą się propozycje dla wielbicielek blasku złota, ale również wdzięczne kokardki w stylu Jacqueline Kennedy.

* * *

BELLA BELLE

Bella Belle to opowieść o romantycznych vintage koronkach. Pełne lekkości i subtelności okrywają stopę Panny Młodej, niczym cudowna pajęcza sieć swym kunsztownym krojem i wzornictwem z motywem roślinnym.

* * *

TED BAKER

Skoro mowa o motywie roślinnym, na czele jest Ted Baker, który Pannom Młodym proponuje buty w żywych kolorach i wzorach, jak wyraziście malowane kwiaty. Klasyczny krój jest doskonałą bazą do stworzenia butów idealnych, zwłaszcza, gdy dodacie do tego szalenie romantyczne biżuteryjne zdobienia.

* * *

VINCE CAMUTO

Jeśli Wasze pantofle ślubne mają rzucać wszystkich na kolana swoim zjawiskowym i niecodziennym wyglądem, zdecydowanie sięgnijcie po projekty Vince Camuto. To tu biżuteria oplata stopy, tworząc z nich błyszczące propozycje nie potrafiące siedzieć cicho w fałdach sukni.

zdjęcia: PINTEREST