5/6 PREZENTACJA – WeddingRush

by środa, 15 marca, 2017
WeddingRush to profesjonalna i kreatywna agencja ślubna działająca z zaangażowaniem, aby spełnić Wasze marzenia i oczekiwania. Naszym celem jest organizacja przyjęć o wysokim standardzie, perfekcyjnie zaaranżowanych. Oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie przygotowań do ślubu i wesela. Sprawiamy, że niemożliwe staje się realne, a ślub i wesele są niezapomnianym przeżyciem pełnym wzruszeń i wspomnieniem.

Oferujemy Wam:

Profesjonalną organizację ślubu i wesela, będziemy Waszym przewodnikiem, zaproponujemy Wam sprawdzonych podwykonawców potrzebnych do zorganizowania ślubu i wesela, wynegocjujemy najlepsze warunki i oferty specjalnie dla Was, będziemy czuwać nad każdym elementem przygotowań. Wszystkie działania będą w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami. Przygotujemy szacunkowy kosztorys, omówimy go i zaplanujemy całość uroczystości. Opracujemy scenariusz ceremonii ślubu i przebiegu wesela, co pozwoli stworzyć obraz tego niezwykłego dnia. My czuwamy nad przebiegiem spraw. Odbieramy kwiaty, sprawdzamy czy dekoracja w kościele i na przyjęciu jest już gotowa, pilnujemy, aby podwykonawcy byli na czas i pracowali zgodnie z umową i wytycznymi. Zawsze będziemy tam, gdzie właśnie nas potrzebujecie. Jesteśmy po to, aby stworzyć niezapomniane chwile, które zostaną w Waszej pamięci oraz zaproszonych gości już na zawsze.

WeddingRush to:

Marta Żandarska – certyfikowany wedding planner, wieloletni lider, doradca prowadzący szkolenia, porady i konsultacje zarówno te indywidualne jak i grupowe. Z wykształcenia menedżer, specjalista w zakresie organizacji, kierowania i zarządzania eventami. Marta swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu organizacji ślubów zdobyła dzięki szkoleniu prowadzonemu przez najlepszą agencję ślubną Decoramor. Posiada wrodzony dar organizacji zarówno przyjęć, jaki i wszystkiego, co wokół nich. Rzetelna, profesjonalna. W każde przedsięwzięcie w pełni się angażuje. Zapał, entuzjazmu, realistyczne, konkretne podejście i wyczucie estetyki to jej charakterystyczne cechy, które sprawiają, że organizowane przez WEDDINGRUSH śluby są doskonałe.

Katarzyna Baraniak – certyfikowana wedding planner, psycholog, coach, doradca prowadzący porady, warsztaty oraz konsultacje indywidualne jak i grupowe. Ukończyła kurs z zakresu stylizacji i kreowania wizerunku. Kasia podobnie jak Marta ukończyła profesjonalne szkolenie w agencji Decoramor, dzięki czemu mogła od najlepszych czerpać wiedzę o profesjonalnym tworzeniu przyjęć weselnych. Jej wykształcenie, doświadczenie zawodowe, oraz certyfikat z kreowania wizerunku porozwalają na wszechstronne podejście do tematyki organizacji ślubów. Potrafi zrozumieć i wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu klientów. Jej spokój, opanowanie i konkretne wskazówki sprawiają, że stres i podenerwowanie, jakie może towarzyszyć w Waszym dniu znikają całkowicie. Razem z Martą tworzą bardzo zgrany duet, który nawzajem się uzupełnia. Taka mieszanka cech sprawia, że w efekcie projekty ślubne WEDDINGRUSH wyróżnia smak i elegancja.

REKLAMA

bookab

tekst: Marta Żandarska i Katarzyna Baraniak / WEDDINGRUSH
zdjęcia: FlatRock Studio | Kamil Łuszczyk