6/6 Aga Prus czyli buty ślubne szyte na miarę

by środa, 1 marca, 2017
Butom ślubnym stawiamy wysokie wymagania. Mają być piękne, powinny pasować do sukienki, ale nie odciągać od niej uwagi. No i jeszcze muszą być wygodne, a obcas najlepiej by był wysoki! Zamiast spędzać długie tygodnie na poszukiwaniach idealnej pary na półkach sklepowych rozwiązaniem jest zamówienie butów szytych na miarę.

Buty z pracowni AGA PRUS WARSAW SHOEMAKERS to połączenie trendów z klasyką i tradycyjnymi ręcznymi metodami szycia. Projektowaniem zajmuje się tutaj Aga, nad wykonawstwem czuwa jej tata Janusz. Razem tworzą rodzinną markę, której oferta jest unikatowa. Buty są tu nie tylko personalizowane przez indywidualny dobór skóry czy dodatków, ale są konstruowane od początku do końca z myślą o osobie zamawiającej na podstawie miary zdjętej z jej stóp. Wszystkie etapy produkcji wykonywane są na miejscu zgodnie z formułą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu pracownia może wykonać każde, nawet mniej typowe zamówienie, a Panna Młoda może zlecić projekt swojej wymarzonej pary, idealnie dopasowany do sukienki oraz jej wymagań co do wygody. A wymagania Panny Młodej są wysokie – w końcu chodzi o to, by w szpilkach przetańczyć całą noc!

Na nadchodzący sezon ślubny pracownia przygotowała limitowaną kolekcję *Stellaria*. Modele *Aria* i *Stella* zostały zaprojektowane w duchu zmysłowego minimalizmu. Wyrafinowany rysunek linii butów to wynik inspiracji sensualnym światem kwiatów. Dostojna elegancja projektów Agi łączy się tu z wieloletnim doświadczeniem rzemieślników. Buty wykonane są z dbałością o każdy szczegół ze skór naturalnych. Z pewnością będą pięknym dopełnieniem wizerunku Panny Młodej, ale nie tylko. Buty szyte na miarę to inwestycja na lata. Ponadczasowe kroje, materiały z najwyższej półki oraz kunszt wykonania sprawiają, że buty od Agi Prus świetnie noszą się długo po ślubie.

*Stellaria Aga Prus for MOONS Varsovie* to dwa wyjątkowe modele (kliknij na nazwy):
ARIA
STELLA

REKLAMA

bookab

   \

zdjęcia: materiały prasowe