7/7 Kolekcja II JP BRIDES

by czwartek, 19 stycznia, 2017
Nie suknia zdobi człowieka, bo często najpiękniejsze stylizacje zyskujemy dzięki dodatkom. Okres przygotowań ślubnych to ciągłe wybory elementów doskonałych, najwyższej klasy. Każda Panna Młoda marzy, by jej wizerunek w tym ważnym dniu był zobrazowaniem czystego piękna. Kobietom szukających unikatowych dodatków do wymarzonej sukni ślubnej przychodzi marka JP BRIDES z kolekcją II. Tu znajdziecie najwyższej jakości jedwabie w różnych odsłonach i dominujące metale szlachetne – srebro i srebro pozłacane 24-karatowym złotem. Wspaniała kolekcja, która uderza w najbardziej wyszukane gusta. Koniecznie musicie ją zobaczyć.

Kolekcja II JP BRIDES odpowiada na potrzeby kobiet świadomych siebie, poszukujących oryginalnych ozdób ślubnych, które będą stanowić jednocześnie pamiątkę  przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jeśli marzą Wam się dodatki, którymi będziecie mogły się dzielić z kolejnymi pokoleniami, akcesoria JP BRIDES to zdecydowanie propozycja dla Was:

Ideą było stworzenie kolekcji pozostającej w estetyce JP BRIDES i jednocześnie zaskakującej, oryginalnej i nieco awangardowej a przy tym szlachetnej i odnoszącej się do tradycji.

Wyjątkowa kolekcja II doskonale wpisuje się w minimalistyczny, choć nieco vintage kierunek w stylizacji Panien Młodych. Niesamowite wyczucie smaku, estetyka zakrawająca o najwyższą sztukę sprawia, że JP BRIDES zadowalają nawet najbardziej wymagające klientki. Materiały najwyższej jakości – jedwabne tiule,  żorżety, organzy i muśliny, doskonale komponują się ze szlachetnym srebrem i srebrem pozłacanym 24-karatowym złotem. Tu każdy element wykonany jest ręcznie. To ogromna świadomość formowania nawet najmniejszych listków techniką rzemiosła artystycznego. To właśnie dzięki temu każda z ozdób jest unikatowa. Motyw florystyczny, który dominuje w zdobieniach stylizacji ślubnych, zdominował również najnowszą kolekcję JP BRIDES. Nie brakuje tu również nieoczywistych i niedopowiedzianych form, które dodają Pannie Młodej mistycyzmu. Charakterystycznymi elementami tej kolekcji są jedwabne opaski, wyszywane wykonanymi ręcznie motywami roślinnymi. W kolekcji znajdziecie również bardzo niestandardowe projekty, jak przepiękne, ręcznie formowane spinki. JP BRIDES proponują Wam również welony, woalki, pasy do sukni z perłami słodkowodnymi, naszyjniki z pozłacanego srebra, a także opaski. Tak misternie tworzone akcesoria mogą być wspaniała pamiątką przechodzącą z pokolenia na pokolenia. A ich piękno i kunszt będą doskonałą ozdobą najbardziej wyrafinowanych gustów Panien Młodych.

REKLAMA

bookab

zdjęcia: materiały prasowe