Ślub i wesele w marokańskim stylu to naprawdę niezwykle klimatyczna uroczystość. Zapraszamy Was na podróż do przepięknego egzotycznego miejsca, gdzie odbyła się cudowna ceremonia i przyjęcie z nutką marokańskiego charakteru. Panował niesamowity magiczny klimat, a to wszystko dzięki wspaniałej naturalnej scenerii, niebanalnej architekturze i fantastycznej aranżacji. Egzotyczne otoczenie robi naprawdę nieziemski efekt, ale to tak naprawdę doskonale dobrane dekoracje i stylizacje tworzą ten wyjątkowy i uroczysty klimat. Spójrzcie tylko na przeuroczą parę młodą. Na pierwszy rzut oka widać, że są w sobie szalenie zakochani, a niesamowitego wdzięku dodają im idealnie dopasowane stylizacje. Pani młoda postawiła na skromną fryzurę oraz makijaż, jednak jej sukienka jest niezwykle efektowna. Bogate zdobienia, obcisły fason i przepiękny tren sprawiły, że wyglądała wprost obłędnie. Pan młody założył granatowy garnitur, a także nieoczywiste dodatki. Biała muszka oraz ciemne wsuwane buty nadały całości eleganckiego, lecz także oryginalnego charakteru. Zwróćcie uwagę na przepiękne druhny, które w sukniach w czerwonych odcieniach wyglądały niesamowicie. Na przyjęciu panował fantastyczny klimat, do czego z pewnością przyczyniły się cudowne dekoracje w marokańskim stylu. Zjawiskowy ogród został okryty delikatną tkaniną pod którą zawieszono girlandy z żarówek oraz zieleń. Dzięki temu cała sceneria nabrała tajemniczego i niezwykle klimatycznego charakteru. Cudowne kwiaty w odcieniach zgaszonego pomarańczu również wyglądały przepięknie. Kompozycje kwiatowe podwieszone pod sufitem to wspaniały sposób na efektowną i niesztampową dekorację, ale również na zaoszczędzenie miejsca na stole, na którym w tym przypadku umieszczono mnóstwo świec. Całość wygląda naprawde niesamowicie, romantycznie i z odrobiną nawiązania do wspaniałego gorącego Maroka.
Bridelle // Karolina Waltz
Karolina Waltz - założycielka i redaktor naczelna Bridelle.pl - pierwszego polskiego bloga ślubnego (rok założenia 2009). Autorka bestsellerowych książek ślubnych "Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub", "Wasz Piękny Ślub", "Mój ślub, mój styl", "Projekt Nasz Ślub".
Z branżą ślubną związana od ponad 15 lat. Z wykształcenia dziennikarz i historyk sztuki. Autorka ponad 16 000 artykułów na blogu Bridelle.pl Uwielbia śluby w stylu boho, gypsy i whimsical. Pełni funkcję dyrektora kreatywnego i wykonawczego wydawnictwa Bridelle Publishing House. Stylistyka i producentka sesji zdjęciowych.
Współpracowała m.in. z Galią Lahav, Verą Wang, Zahavit Tshuba, Anną Campbell, Victorią Kyriakides, Liz Martinez, Allanem Hannah, Berta Bridal i wieloma innymi projektantami ślubnymi z całego świata.
Organizatorka warsztatów dla branży ślubnej Bridelle Workshops. Założycielka pierwszego magazynu ślubnego online w Polsce "Bridelle Style". Pomysłodawczyni pierwszej w Polsce platformy szkoleniowej online wedding learning WEDDIE.