Unikatowe dekoracje stołów weselnych

by wtorek, 27 listopada, 2018Jedną z rzeczy, którą najbardziej lubimy w naszej pracy są aranżacje i dekoracje ślubów i wesel. Szczególnie nietypowe i spektakularne pomysły robią na nas największe wrażenie. I to wcale nie oznacza, że są to pomysły najdroższe 😉 Nic z tych rzeczy! Często najbardziej zapadające w pamięci są aranżacje, które są oryginalnym wykorzystaniem nietypowych, dostępnych przedmiotów. Wszystko jest kwestią pomysły, konsekwencji i realizacji pomysłu. Wybrałyśmy kilka takich pomysłów, które możecie z powodzeniem zastosować na swoim weselu. USŁUGI FLORYSTYCZNE są jednymi z najważniejszych podczas przygotowań do ślubu i wesela. Poświęćcie im uwagę, ponieważ to od florystów i dekoratorów będzie zależeć cała wizualna strona Waszego ślubu i wesela.

REKLAMA

Efektowna aranżacja to nie tylko to, co na stole, ale także nad nim. Jeśli obiekt, w którym odbędzie się Wasze wesele ma możliwość podwieszenia dekoracji nad stołami, to skorzystajcie z tej możliwości! Wystarczy zwiesić do góry nogami kwiaty, wiązki ziół, gałęzie, pnącza, aby uzyskać niepowtarzalną aranżację.

Kto powiedział, że na stołach muszą być kwiaty? Nie muszą! Doniczkowe aranżacje są szalenie modne w ostatnich sezonach. I ekologiczne! Modny trend pustynny został udekorowany kaktusami w różnorodnych doniczkach, co doskonale podkreśliło charakter i styl wesela.

Trudno w to uwierzyć, ale dekoracja ze świec możne być jedyną ozdobą weselnych stołów. Dla minimalistów to wymarzone rozwiązanie! I ekonomiczne 😉

Cudowna aranżacja stołu na przyjęciu w stylu nadmorskich. Przepołowione orzechy kokosa i białe koralowce. Świece w prostych, przezroczystych świecznikach i przepiękna aranżacja gotowa! Zachwyt!

WOW! Pierwszy okrzyk, jaki wydałam z siebie, bo zobaczeniu tej aranżacji! Ogromne koło zawieszone nad stołem nowożeńców,ozdobiono wieloma orientalnymi latarenkami o różnych kształtach i rozmiarach.

Kolejna propozycja aranżacji bez kwiatów. Tym razem bardziej swojskie sukulenty, które są urocze, niedrogie i różnorodne. Ich kształty i rozmiary tworzą żywy kobierzec na stole! A jak pięknie komponują się z bladym różem!

Szukasz inspiracji na weselny stół podczas wielkanocnej uroczystości? Gniazdka z jajeczkami to jest to!

Coś dla miłośników przepychu i francuskich czasów Marii Antoniny. Spektakularna aranżacja kwiatowa nad stołem (przyznajemy, musiała dużo kosztować), kolorowy, kwiatowy obrus i równie duża ilość kwiatów na stole. Szczególnie efektowne wyglądają złote girlandy z płatków kwiatów zwisające z kompozycji sufitowej.

Balony mają swój renesans! Ale balony na stole, to coś nowego! Co powiecie na taką girlandę z balonów i zielonych gałązek?

zdjęcia: PINTEREST