Najpiękniejsze letnie bukiety

by czwartek, 9 sierpnia, 2018
Nikt nie ma chyba wątpliwości, że zmysł węchu jest jednym z najważniejszych doznań. Zapachy nierozerwalnie wiążą się z głębokimi przeżyciami emocjonalnymi i wystarczy dosłownie nutka zapachu, aby przywołać żywe wspomnienia. Ponieważ twój ślub będzie jednym z najbardziej niezwykłych i pięknych wydarzeń w życiu, nie ma lepszego sposobu, aby go zapamiętać, dzięki unikatowemu zapachowi! Może to być zapach kwiatów, które znajdą się w twoim bukiecie lub zapach wyjątkowych perfum. Wspaniale jest mieć perfum, które na zawsze będą kojarzyć ci się z dniem ślubu. Od delikatnych róż ogrodowych (np. zapach JO MALONE Red Roses) do intensywnego zapachu lawendy (np. zapach JO MALONE Amber & Lavender). Delikatny słodki zapach frezji (np. zapach JO MALONE English Pear & Freesia) czy owocowe nuty pomarańczy (np. zapach JO MALONE Orange Blossom) lub kwitnącej śliwy (np. zapach JO MALONE Plum Blossom). Cudownych i nieoczywistych mieszanek jest mnóstwo. Zapach musi być jak druga skóra. Musi przenikać naturalny zapach twojej skóry. Piękny zapach dopełnij zapachem kwiatów. Ciekawe kompozycje kwiatowe, znajdziesz poniżej.

REKLAMA

bookab

Pachną nie tylko kwiaty, ale i liście! Na pewno wiele z was zna zapach liści geranium, zwane także anginką lub anginowcem. Ten zapach jest niesamowicie tajemniczy i sprawdzi się doskonale w bukiecie ślubnym! Liście pelargonii pachnącej połączone z gardenią, różami ogrodowymi,  i jeżówkami na zawsze pozostaną w zapachowej pamięci.

Z czym kojarzą wam się najszczęśliwsze chwile dzieciństwa? Mnie z zapachem pachnącego groszku! Słodkiego, lekkiego, pnącego się po brzozowych tyczkach w ogrodzie mojego dziadka! Ubóstwiam do dziś! Groszek pachnący połączony z uspokajającą lawendą, delikatną ostróżką, swojskimi chabrami i eteryczną tweedią stworzył obłędnie pachnący i wyglądający bukiet!

Lubisz świeże i ożywcze zapachy? Dodaj do swojego ślubnego bukietu gałązki mięty pieprzowej lub… bazylii! Te zioła genialnie mają słodki zapach i świetnie komponują się z zapachami kwiatów. W kompozycji poniżej połączono miętę z różami, liliami, jaskrami i eustomami.

Słodkie peonie, ogrodowe pnące róże i jaśmin kwiecisty to kompozycja zapachowa dla romantycznych panien młodych, które lubią delikatne, dziewczęce zapachy.

zdjęcia: materiały prasowe


1 odpowiedź
  • Biorę ślub
    9 sierpnia, 2018

    Piękne bukiety. Ja uwielbiam peonie więc ostatni bukiet przypadł mi do gustu najbardziej. Piękne, pastelowe kolory, romantyczność i delikatność to właśnie to!