Sesja narzeczeńska w domu

by środa, 12 września, 2018Często pytanie nas, czy warto zamawiać u fotografa sesję narzeczeńską. Nasza odpowiedź brzmi TAK! Szczególnie, jeśli nie czujecie się swobodnie przed obiektywem, taka sesja będzie dla Was doskonałą okazją, aby poznać się z fotografem, zobaczyć, jak wychodzicie na profesjonalnych zdjęciach. Jeśli chcecie poczuć się jeszcze bardziej komfortowo, polecamy zatrudnienie na taką sesję makijażystki i fryzjera, który przygotuje Was wizualnie do sesji. Zadbajcie o spójne stroje, nawiązujące do stylu sesji. Doskonałym pomysłem jest sesja narzeczeńska w domu, w którym czujcie się najbezpieczniej i swobodnie.

Możecie szaleć w kuchni, przytulać się w łóżku, albo wygłupiać w ogrodzie lub na tarasie. Albo dachu 😉 Jeśli macie zwierzaki, koniecznie zaproście je do udziału 🙂 Lubicie grać w scrabble? Albo narzeczony gra na gitarze? Pokażcie to na sesji narzeczeńskiej! Walka na poduszki lub wspólny posiłek przy pięknie nakrytym stole, to kolejne fantastyczne możliwości na sesję w domowych pieleszach. Okoliczności jest mnóstwo, a domowa sesja będzie dla Was piękną pamiątką. Wybrany przez Was FOTOGRAF NA ŚLUB, powinien być również fotografem, który wykona Waszą sesję narzeczeńską. Dzięki temu, będziecie mogli poznać się, zobaczyć, jak wygląda praca z fotografem, nad czym powinniście popracować przed zdjęciami ślubnymi. Naprawdę warto wykonać sesję narzeczeńską, do czego Was gorąco namawiamy!

 

REKLAMA

 

BLISKOŚĆ

Nie szczędźcie sobie czułości!

 

 

ZWIERZAKI

Wasi czworonożni przyjaciele, jak najbardziej powinni Wam towarzyszyć podczas sesji zdjęciowej! Dobierzcie odpowiednie stylówki dla siebie. Świetnie sprawdzą się kolorowe sukienki w groszki oraz spodnie męskie w kratę.

 

 

POŚCIELOWO

W łóżku spędzamy 1/3 życia 😉 To chyba odpowiedni argument, aby lobbować za pościelową sesją narzeczeńską? 😉 Pościel hotelowa doskonale sprawdzi się na sesji narzeczeńskiej zapewniając komfort i odpowiedni wygląd.

 

 

W KUCHNI

Genialne możliwości czekają na Was w kuchni! Wspólne pichcenie i jedzenie jest niezwykle ujmujące i sexy!

 

 

GADŻETY

Wykorzystajcie ulubione gadżety – sprzęt muzyczny, świece, balony, poduszki, książki, sztalugi, itp.

 

 

NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Balkon, taras lub ogród są równie dobrym i ciekawym miejscem do wykorzystania na sesję narzeczeńską.

 

zdjęcia: PINTEREST