TRENDY 2019 W MODZIE ŚLUBNEJ

by poniedziałek, 6 sierpnia, 2018
Trudno w to uwierzyć, ale branża ślubna jest już myślami i projektami w 2019 roku! Lada moment, bo już pod koniec września rozpoczną się pokazy mody ślubnej na jesienny sezon 2019. Z prezentowanych kolekcji wiosennych, można wyłowić już kilka trendów, które zagoszczą na cały kolejny rok w modzie ślubnej. Zebrałyśmy je dla Was. Pamiętajcie, aby nie wybierać sukni zbyt szybko! Oczywiście nie róbcie tego na ostatni moment, bo jest duże prawdopodobieństwo, że salony lub projektanci odmówią Wam realizacji, z uwagi na krótki czas, ale nie ma sensu zamawiać sukni na 1,5 -2 lata przed  ślubem, bo wówczas odbieracie sobie szansę, na zapoznanie się z nowościami, które domy mody ślubnej przygotowują na kolejny rok.

REKLAMA

bookab

DŁUGIE ROZCIĘCIE EKSPONUJĄCE NOGI

Trend, który zapoczątkowała Angelina Jolie swoją słynną czarną suknią z rozdania Oscarów, kiedy wyeksponowana noga była długo komentowana w mediach. W modzie ślubnej jest to zdecydowanie propozycja dla odważnych panien młodych. Nie można odmówić temu krojowi sukni ogromnego sex appealu!

suknia Berta

BROKATOWE WSTAWKI W TKANINACH

O ile trójwymiarowe wstawki w postaci naszyć kwiatów lub wzorów nie są nowością w branży ślubnej, o tyle wybór brokatowych tkanin jest trendem, który pojawił się w większości kolekcji ślubnych 2019. Z brokatowymi naszyciami trzeba jednak niezwykle uważać, aby suknia nie przypominała tandetnej, błyszczącej firany.

suknia Francesca Miranda

ZERO DETALI

Coś dla miłośniczek minimalizmu! Zero koronek, haftów, wstawek, kryształków! Prostota w najczystszej postaci. Jest to bez wątpienia inspiracja najsłynniejszą suknią tego roku, czyli kreacją Meghan Markle.

suknia Gracy Accad

STYLIZACJA KSIĘŻNICZKA

Kolejny trend inspirowany kreacją małżonki księcia Harrego. Suknia o klasycznej linii princeski, dodatkowo uzupełniona tiarą. Tiary i diademy będą się pojawiać w przyszłorocznych stylizacjach zdecydowanie częściej niż dotychczas.

suknia Madeline Garder dla Morilee

KOMBINEZONY

Z utęsknieniem czekam na polskie panny młode, które zdecydują się na takie rozwiązania. Wg nas idealne na śluby cywilne dla nowoczesnych i odważnych panien młodych. W przyszłym sezonie kombinezony będą uwodzić przezroczystymi tkaninami, które do tej pory były zarezerwowane dla najbardziej seksowych sukni ślubnych.

kombinezon Rivini

KOKARDY Z TYŁU

Motyw kokard przewija się od kilku lat w ślubnej modzie. W przyszłym sezonie powróci z impetem, bo duże kokardy naszywane z tyłu sukni są praktycznie w każdej kolekcji.

suknia Romona Keveza

PRZEZROCZYSTE RĘKAWY

Uwielbiam suknie z długimi rękawami. Nadają sukni nieoczywistej tajemniczości i kobiecości! Są mega seksowne! A w 2019 roku będą jeszcze bardziej uwodzicielskie, bo pojawią się w wersji przezroczystej. CUDOWNE!

suknia Theia

NIEKONWENCJONALNE PROJEKTY

Jak ja marzę, żeby zobaczyć chociaż jedną polską pannę młodą w takiej sukni 🙂 Nie zrozumcie mnie źle. Kocham tradycyjne suknie, ale kiedy oglądasz je od 10 lat, z częstotliwością 100 dziennie, to same rozumiecie, że chciałoby się zobaczyć coś innego 😉

suknia Vera Wang

zdjęcia: materiały prasowe


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *