Z widokiem na Wrocław – realizacja ślubna CHARLES STUDIO

by wtorek, 25 września, 2018
Nowoczesne filmy ślubne

Pełna energii i rozmachu realizacja ze ślubu Kasi i Rafała

Zabieramy Was dziś wraz z filmowcami z  CHARLES STUDIO do Wrocławia, na piękne i zmysłowe przygotowania oraz energetyczny ślub Kasi i Rafała. Nasi dzisiejsi bohaterowie to przepiękna Para, która zdecydowała się na plenerowy ślub i wesele w klimatycznej restauracji Zajazd pod Kasztanami. Ślub cywilny odbył się w ogrodzie obiektu, a przygotowania w Sky Tower – najwyższym budynku we Wrocławiu.

 

 

Kliknij i obejrzyj film

 

 

I od przygotowań zaczniemy naszą opowieść, bo nie jest tajemnicą, że to ten moment dnia ślubu lubimy najbardziej 🙂 Śliczna Kasia i jej przystojny przyszły mąż Rafał, zdecydowali się na przygotowania w nowoczesnych apartamentach Sky Tower. Pełne dynamiki i niewypowiedzianego sex appealu przygotowania Nowożeńców są kwintesencją emocji, które towarzyszą przyszłym małżonkom tego dnia! Filmowcy genialnie to pokazali w kilku kadrach – radość przygotowań, emocje związane z nadchodzącymi wydarzeniami, zmysłowy spokój. Od Kasi nie można oderwać wzroku! Tak pięknie filmować kobiety, potrafią tylko mężczyźni 😉

CHARLES STUDIO po raz kolejny udowadniają, że połączenie koncepcyjnej pracy, z naturalnymi pozowaniami jest kluczem do osiągnięcia najlepszych i niezapomnianych kadrów. Pozująca na tle panoramy Wrocławia, czy wirująca dookoła Panna Młoda przykuwa wzrok i na długo pozostaje w pamięci. Każda przyszła Panna Młoda chciałaby, aby tak ją ukazać w ostatnich chwilach, przed uroczystością zaślubin. Połączenie dynamicznych kadrów, z płynnymi przejściami pomiędzy ujęciami sprawia, że chce się oglądać więcej i więcej! Cudowna pamiątka tamtych chwil!

REKLAMA

Plenerowy ślub odbył się w romantycznej altance, na terenie ogrodu obiektu weselnego. Krótką uroczystość zaprezentowano w filmie na kilku intensywnych, wypełnionych treścią i energią kadrach. Piękne otoczenie, starannie dobrane dodatki – napis LOVE, leżaki, kwiaty i świeczniki na stołach to wszystko znalazło się w realizacji. Wielu osobom wydaje się, że to mało istotne elementy. To nieprawda. Detale tworzą styl i oddają klimat dnia ślubu, dlatego powinny znaleźć się w pamiątkowym klipie.

Zakochałyśmy się w momencie zakończenia uroczystości, kiedy Nowożeńcy zostają obsypani papierowym konfetti w kształcie białych motylków! Kochamy takie tricki, jak przyśpieszenia 🙂 Szampańska zabawa, specjalny pokaz panów w maskach legendarnego Psy, wzruszający pierwszy taniec Kasi i Rafała czy nocna zabawa na świeżym powietrzu – te wszystkie chwile znalazły się w uroczym filmie CHARLES STUDIO. I to piękne zakończenie z płonącymi sztucznymi ogniami i namiętnym pocałunkiem 🙂 Tak! Jesteśmy nieskończenie romantyczne i dlatego wzruszamy się na filmach ślubnych. Szczególnie tych pięknych, energetycznych, nakręconych z pasją i pazurem! I takie są filmy CHARLES STUDIO.


A już jutro, zapraszamy na kolejny piękny film od  CHARLES STUDIO!

film: CHARLES STUDIO