Świece na jesiennych stołach

by piątek, 15 listopada, 2019PROJEKT JESIEŃ

 

Świece na jesiennych stołach

 

Świece są detalem, który jest niezastąpiony na każdym stole weselnym, niemniej na jesiennych stołach odgrywają one kluczową rolę w aranżacji. Świece nie tylko są źródłem światła, ale także nadają intymną atmosferę i charakter. Światło świec wydobywa z kwiatów, roślin i dekoracji kształty i faktury, dlatego koniecznie zadbajcie o odpowiednią oprawę.

Świec na weselnych stołach i w innych punktach na ślubie i weselu powinno być dużo, aby osiągnąć efekt WOW. Dlatego wybierzcie bezzapachowe świece, ponieważ olejki eteryczne w wielu świecach są w bardzo mocnym stężeniu i dla wielu osób może być to zapach nie do zniesienia. Dobierzcie kolor świec do aranżacji kwiatowej, owocowo-warzywnej lub roślinnej. Wybór świec na rynku jest przeogromny i znajdziecie z pewnością odpowiedni kolor lub kolory. Dowiedzcie się przed ślubem czy obiekt weselny dysponuje świecznikami i dobierzcie do nich odpowiednie świece. Jeśli korzystacie z pomocy dekoratora, również skonsultujcie dobór świec.

Pamiętajcie, że świece można umieścić w wielu naczyniach. Od klasycznych pojedynczych świeczników, przez słoiki i słoiczki, szklane tuby, aż po latarenki i lampiony. Nie oszczędzajcie na świecach, bo efektu, który mogą one dać, nie zastąpi nic! WYSTRÓJ SALI WESELNEJ w jesiennym klimacie nie może zostać zrealizowany bez świec! Poniżej znajdziecie ponad 40 inspiracji na jesienne aranżacje świec na stołach weselnych.

 

REKLAMA

zdjęcia: PINTEREST
domy i apartamenty na Istrii

 

Tagi: Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0