Wieczór kawalerski w Warszawie – TOP 5 propozycji

by środa, 25 grudnia, 2019Wieczór kawalerski w Warszawie – TOP 5 propozycji

 

Jesteś świadkiem i organizujesz wieczór kawalerski? Jako pan młody szykujesz się na niezapomnianą, ostatnią noc wolności? A może zawodowo zajmujesz się organizacją tego typu imprez i szukasz inspiracji?

Jeśli tak, to koniecznie poznaj TOP 5 najlepszych pomysłów na wieczór kawalerski w Warszawie!

 

Od czego zacząć?

 

  1. Lista gości. Najważniejsze – bez zgranej paczki najbliższych znajomych żadna impreza się nie uda. Nie ma jednak nic gorszego, niż sytuacja, gdy przyszły małżonek nie zna prawie nikogo z zaproszonych gości, bo są to znajomi…świadka!
  2. Termin imprezy – najbezpieczniej 2 lub 3 tygodnie przed weselem. Niezapomniane wieczory kawalerskie często wiążą się z siniakami czy innymi „atrakcjami”, lepiej więc nie zostawiać ich na weekend przed ślubem.
  3. Atrakcje. Tych jest duży wybór, ale najważniejsze jest to, aby pasowały do pana młodego. To jego impreza, więc powinna odbywać się na jego zasadach. I sprawić, że będzie ją wspominał jako najlepszy wypad swojego życia!
  4. Organizacja. Skrzyknij się z zaproszonymi gośćmi i ustalcie szczegóły. Niektóre miejsca wymagają wcześniejszej rezerwacji lub wpłaty zaliczki. Musisz też wiedzieć jakim dysponujesz budżetem i kto z zaproszonych zamierza się zjawić. Lepiej nie zostawiać tych kwestii na ostatnią chwilę.

 

 

 

TOP 5 sprawdzonych pomysłów

 

Obecnie do najpopularniejszych rozrywek należą:

 

1.     Adrenalina i militaria

 

Spędź czas aktywnie! Do wyboru są gokarty, aerotunel, tor wyścigowy, paintball, strzelnica, quady itp. Nieco mniejszym zainteresowaniem cieszą się Bubble football, skok spadochronowy, skok na bungee czy lot paralotnią. Dobra propozycja zwłaszcza dla tych, którzy lubią zastrzyk adrenaliny i sportową rywalizację. Dodatkowym plusem jest fakt, że taka aktywność zawsze dodatkowo integruje grupę. A jeśli to dla was za mało, zawsze może to być świetny wstęp do dalszej imprezy lub wypadu na łono natury poza miasto.

 

2.     Escape room

 

Rozrywka tak popularna, że chyba nie trzeba jej nikomu przedstawiać. To specjalnie przygotowany pokój zagadek, gdzie wspólnie z przyjaciółmi macie za zadanie rozwiązanie wielu łamigłówek. Scenariusze oraz stopnie trudności można dostosować do swoich preferencji. Możemy wybrać konwencję horroru, kryminału lub przygodową.

 

3.     Domówka

 

Klasyk wszystkich imprez na świecie. Dla domatorów i tych, którzy nie trawią klubów, a na imprezie wolą porozmawiać niż potańczyć. Jest to również rozwiązanie najmniej kosztowne. Warto jednak uwzględnić fakt, że jest to wieczór kawalerski i dobrze byłoby, gdyby różnił się od tysiąca spotkań tego typu. Można poszaleć z dekoracjami, zamówić dedykowany okazji zabawny tort, bądź zaprosić inne atrakcje do siebie. Szczególnie popularne są pokazy barmańskie, tancerki erotyczne oraz body sushi.

 

4.     Clubbing po mieście

 

Najczęściej wybierana forma świętowania wieczoru kawalerskiego. Po co ograniczać się do jednego klubu, gdy można odwiedzić ich tysiąc, jeden lepszy od drugiego? Zadbajcie jednak o logistykę i transport, gdyż spore ilości wypitego alkoholu nie ułatwią przemieszczania się po mieście. Warto też pomyśleć o specjalnych gadżetach i akcesoriach, które obwieszczą światu, że ten oto facet jest bohaterem imprezy.

 

5.     Męska rozrywka ze striptizem

 

Ostatnia, najbardziej legendarna rozrywka wieczorów kawalerskich na świecie. Marzenie każdego faceta.Pożegnanie wolnego stanu w towarzystwie gorących, ponętnych kobiet. Coraz więcej osób decyduje się na organizację wieczorów kawalerskich w klubach nocnych. Dają one o wiele większe możliwości, dbają o wysoki poziom usług świadczonych przez tancerki, których wdzięki można podziwiać przez całą imprezę, a nie tylko 30 minut kupionego tańca. Ciekawym rozwiązaniem w Warszawie jest oferta New Orleans Gentlemen’s Club, który wyróżnia się wieloma pakietami dostosowanymi do organizacji wieczoru kawalerskiego. To duże ułatwienie dla osób, które mają sprecyzowany budżet lub lub wysoko cenią jakość premium, prywatność i dyskrecję. Bo jak wiadomo wszystko co zdarzyło się w Vegas – powinno zostać w Vegas. Do tego całodobowa restauracja, więc prowiant i alkohol mamy zapewniony.

 

O czym pamiętać?

 

O dobrej zabawie, spełnianiu swoich marzeń i oczekiwań związanych z tym dniem, oraz…dużym zapasie wody i środków na kaca. Z pewnością przydadzą się następnego dnia!