BARCELONA BRIDAL WEEK 2020 / Olga Macià

by poniedziałek, 22 kwietnia, 2019Ledwo wróciłyśmy z Bridal Fasion Week, który odbył się w Nowym Jorku, a już jesteśmy w kolejnej podróży! Obowiązkowy punkt w naszym zawodowym kalendarzu, czyli Barcelona Bridal Fashion Week. Jak co roku, pod koniec kwietnia, Barcelona zamienia się w europejską stolicę mody, którą odwiedzają tysiące zwiedzających, wśród nich są firmy z branży ślubnej, przyszłe panny młode, dziennikarze i oczywiście blogerzy ślubni. Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt już po raz 6. brać udział w pokazach. Tym razem w strefie wystawców znalazło się kilka polskich marek, co nas niezmiernie cieszy! Polska branża ślubna ma bardzo wiele do zaoferowania i liczymy, że takie perełki jak Vanda Novak podbiją serca panien młodych na całym świecie. Tegoroczne pokazy gościć będą po raz pierwszy brytyjską markę Marchesa, która po raz pierwszy zaprezentuje swoją kolekcję ślubną 2020. To dość istotne wydarzenie, ponieważ do tej pory, Marchesa inaugurowała nowe sezony podczas wiosennego Fashion Week w Nowym Jorku. Tym razem Georgina Chapman wybrała Europę. Poza wspomnianą Marchesą, w Barcelonie zobaczymy wiele innych fantastycznych marek. Ukoronowaniem będzie co roczny, widowiskowy pokaz Pronovias.

Zapraszamy do śledzenia pokazów na naszym blogu. Codziennie będziemy pokazywać na bieżąco pokazy, które znajdziecie pod linkiem BARCELONA BRIDAL WEEK 2020.

 

 

Co roku, z ogromną przyjemnością odwiedzam Hiszpanię i pokazy odbywające się w ramach Barcelona Bridal Fashion Week. Uważam, że są to najlepiej zorganizowane targi ślubne na świecie. Znakomite, choć głównie hiszpańskie marki pokażą swoje wyjątkowe kolekcje, ale nie zabraknie także projektantów i marek spoza Hiszpanii i Europy. Najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem będzie pokaz Pronovias! Chociaż ja z ogromną niecierpliwością czekam na odwiedziny w strefie wystawców, ponieważ będą tam czekać na zwiedzających największe marki ślubne z całego świata. W tym roku także kilka polskich, co niezmiernie cieszy. Co będzie królować w tym roku w Barcelonie? Prawdopodobnie w większości będą to trendy, które już widzieliśmy na początku miesiąca w Nowym Jorku, ale Barcelona lubi zaskakiwać. Mam nadzieję, że tak samo będzie, w tym roku. Zapraszam do śledzenia relacji z pokazów.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 

REKLAMA

 

zdjęcia: BARCELONA BRIDAL FASHION WEEK