Oko na TRENDY 2020

by poniedziałek, 22 lipca, 2019
Nadszedł czas, aby zapoznać się z największymi trendami mody ślubnej na wiosnę 2020! Wybrałyśmy dla Was najpopularniejsze trendy, które wyłoniły się podczas nowojorskiego i barcelońskiego tygodnia mody ślubnej. Wiele elementów, które królować będą już za pół roku, to dobrze znana klasyka, ale w nowym wydaniu. Ponadczasowa elegancja jest nieprzemijająca! Bardzo charakterystycznymi elementami, które pojawiają się w praktycznie każdej kolekcji są bardzo bogato zdobione tkaniny, i są to zarówno trójwymiarowe naszycia kwiatów oraz płaskie, geometryczne przeszycia.

 

Podjedź do wyboru sukni systematycznie. Określ jaki fason najlepiej na Tobie wygląda, a nie jaki Ci się najbardziej podoba. To zasadnicza różnica! Mogą Ci się podobać suknie o kształcie rybki, ale jeśli nie masz figury klepsydry, mały biust i szerokie ramiona, to będziesz po prostu źle wyglądać w takim fasonie. Poproś o pomoc… konsultantkę w salonie i słuchaj uważnie jej rad. Mama i przyjaciółki na pewno chcą, abyś wyglądała pięknie, ale to doświadczone stylistki z salonu, naprawdę dobrze i uczciwie Ci doradzą. Zaakceptuj, że pewne elementy zdobień czy kroje nie są dla Ciebie. Zamiast ubolewać nad tym, czego nie powinnaś zakładać, skup się na swoich atutach i wyeksponuj je! Dekolt, biust, plecy, nogi, talia, ramiona i szyja. Nikt nam nie wmówi, że są kobiety, które nie mają choćby jednego fragmentu ciała, który można wyeksponować.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

Każda panna młoda chce mieć pewność, że jej suknia ślubna będzie absolutnie idealna, ale ilość dostępnych opcji, może przyprawić o zawrót głowy. Problem z podjęciem decyzji, jaką kreację wybrać jest jednym z największych dylematów przed ślubnych. Wiele przyszłych panien młodych sen z powiek spędza wybór sukni, bo rzeczywiście w mnogości dostępnych fasonów można stracić pewność. Spójrzcie na nadchodzące trendy i zastanówcie się, czy któreś z nich pasują do Was!

 

REKLAMA

 

NOWOCZESNE WZORY

 

Innocentia Divina

 

WYGODNE SUKNIE

 

BHLDN

 

RĘKAWY DO ŁOKCIA

 

Clara Wedding

 

METALICZNE APLIKACJE

 

Alexandra Bride

 

FANTAZYJNE HAFTY

 

Monique Lhuillier

 

SUKNIE BALOWE

 

1. Marchesa / 2. Monique Lhuillier / 3. Viktor & Rolf / 4. Pronovias / 5. Jenny Packham / 6. Elie Saab

 

KSIĘŻNE I KSIĘŻNICZKI

 

1. Morilee / 2,5,6. Theia / 3-4. Romona Keveza

 

ŚLUBNE SPODNIE

 

1. Danielle Frankel / 2. Lela Rose / 3. Gracy Accad / 4. Francesca Miranda / 5. Jenny Packham / 6. Rivini

 

MINIMALIZM

 

1. Marchesa / 2. Lela Rose / 3. Martin Thornburg / 4. Gracy Accad / 5. Jenny Packham / 6. Justin Alexander

 

LAWENDOWE MUŚNIĘCIE

 

1. Jenny Packham / 2. Hayley Paige / 3-4. Vera Wang / 5-6. Carolina Herrera / 7. Jenny Packham / 8. Marchesa

 

KWIATOWE APLIKACJE

 

1. Pronovias / 2. Lela Rose / 3. Reem Acra / 4. Elie Saab / 5. Pronovias / 6. Marchesa

 

NARZUTKI

 

1. Berta / 2. Anne Barge / 3. Viktor & Rolf / 4. Romona Keveza / 5. Lela Rose / 6. Jenny Packham

 

zdjęcia: materiały prasowe
wedding photographer Poland