Schudnij zdrowo i trwale przed ślubem

by czwartek, 8 sierpnia, 2019
Schudnij zdrowo i trwale przed ślubem z Dietific – catering dietetyczny

 

 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? To, czy będą dobrze wyglądać w sukni ślubnej! Smukła i szczupła sylwetka jest marzeniem większości panien młodych i wiele z nich podejmuje mniej lub bardziej rozsądne próby i metody zrzucenia zbędnych kilogramów. Jak zatem rozsądnie, skutecznie, a nade wszystko zdrowo schudnąć przed ślubem i zachować piękną sylwetkę na dłuższy czas? Odpowiedź to zmiana trybu życia i odżywiania. Niezbędny jest ruch w każdej postaci. Od jazdy na rowerze lub rolkach, przez ćwiczenia w siłowni, aż po taniec. Każda forma ruchu sprzyja walce ze zbędnymi kilogramami! Jednakże najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych i odpowiednio dobrana, zbilansowana i ułożona przez profesjonalistów dieta.

 

5 POSIŁKÓW DZIENNIE

 

Zdrowy model zbilansowanego odżywiania to 5 posiłków dziennie, które zaspokajają nie tylko podstawowe potrzeby organizmu, ale także dostarczają mu energii i nie powodują drażniącego poczucia głodu. Dobrze dobrana, urozmaicona dieta zapewni wam poczucie sytości, a jednocześnie przy zachowaniu systematyczności i konsekwencji, wasza waga będzie obniżać się z każdym tygodniem. Redukcja wagi, która jest celem większość podejmowanych diet i zmian żywieniowych musi być rozsądna. 5 posiłków dziennie to nie jest dużo, jak często twierdzi wiele osób. Jedzenie poniżej 5 posiłków dziennie wcale nie przyczynia się do redukcji wagi! Wręcz przeciwnie. Rzadkie spożywanie posiłków wpływa na metabolizm, a wasz organizm zamiast chudnąć, zaczyna oszczędzać zapasy tłuszczu, ponieważ ma je dostarczane w nieregularnych dawkach.

Jeśli marzysz o smukłej sylwetce, powinnaś rozsądnie zaplanować odchudzenie. Nie próbuj żadnych diet cud, ani nieprzemyślanych głodówek na tydzień przed ślubem. Są to rozwiązania tyle nieskuteczne, co przede wszystkim rujnujące metabolizm, znacząco wpływając na funkcjonowanie całego organizmu oraz stan skóry, włosów czy paznokci.

 

 

CATERING DIETETYCZNY

 

Idealnym rozwiązaniem jest zaplanowanie diety, która dostosowana będzie do twoich potrzeb, preferencji żywieniowych czy zaplanowanej wymarzonej wagi. Z pomocą przychodzi DIETIFIC – CATERING DIETETYCZNY, którego celem jest zapewnienie ci komfortu i systematyczności spożywania zbilansowanych posiłków. Wygoda tzw. diety pudełkowej polega nie tylko na tym, że otrzymujesz codziennie urozmaicone i smaczne posiłki, ale przede wszystkim na tym, że to specjaliści z zakresu dietetyki i zdrowia układają dla ciebie dietę. Ile razy podejmowałaś próby odchudzania domowymi sposobami? Po ilu dniach miałaś dość? Kiedy przestało ci się chcieć gotować nie zawsze smaczne potrawy? Założę się, że zniechęcenie przychodziło dość szybko. Dla ciebie stworzono dietę pudełkową! Wybierając odpowiednią dla siebie dietę, otrzymujesz nie tylko pyszne, zbilansowane jedzenie, ale przede wszystkim ustalasz plan twojego odchudzenia. Wybierając odpowiednią dietę, planujesz czas jej trwania, czyli ilość dni lub tygodni, w których codziennie będziesz otrzymywać posiłki na cały dzień. Dzięki tej systematyczności i różnorodności osiągniesz cel w drodze do wymarzonej sylwetki i wagi.

Marka DIETIFIC została stworzona w 2014 roku  i jest lokalnym cateringiem dietetycznym działającym na terenie Krakowa i aglomeracji śląskiej. W planach jest stworzenie oddziału dostarczającego catering na terenie Warszawy. Firma główny nacisk kładzie na staranności opracowywanych diet, aby optymalnie spełnić oczekiwania wymagających klientów. Diety dostępne są w różnorodnych formach (m.in.: eliminacja mięsa, ryb, glutenu, laktozy) oraz kaloryczności (m.in.: dieta odchudzająca, dla osób uprawiających sport, dla kobiet w ciąży), tak aby każdy mógł dobrać idealny i optymalny dla siebie i swoich potrzeb plan żywieniowy. Na każdym etapie wyboru i stosowania diety, do waszej dyspozycji są doświadczeni i profesjonalni dietetycy, którzy doradzą i pomogą w doborze najlepszego wariantu żywieniowego.

 

 

 

WYBÓR DIETY

 

Diety skomponowane i oferowane przez Dietific zachwycają różnorodnością i dopasowaniem do trybu życia oraz preferencji żywieniowych. Dla osób, które chcą zdrowo, szybko i skutecznie schudnąć przygotowane zostały niskokaloryczne diety, wśród których są diety dla wegetarian, bez glutenu, bez laktozy czy bez ryb i owoców morza.  Chcesz schudnąć? Dla ciebie stworzono dietę SLIM. Dieta oparta jest wyłącznie na zdrowych i naturalnych składnikach, a ich odpowiedni dobór i proporcje sprawiają, że chudnie się zdrowo, skutecznie, a co najważniejsze trwale! Niezwykle ważną rolę w diecie redukującej wagę odgrywają składniki, które przyspieszają metabolizm (mieszanki przypraw bogate w pieprz, paprykę, imbir i kurkumę) czy owoce o wysokiej aktywności enzymatycznej (grejpfrut, surowy ananas). Równie istotne jest zastosowanie w diecie komponentów, które wspomagają zachowanie jędrności skóry! Każda osoba z nadwagą, która przeszła w życiu choć jedno drastyczne odchudzanie, doskonale wie, jak bardzo na gwałtownej utracie wagi, cierpi skóra. Dieta Dietific ZDROWA ENERGIA Slim została skomponowana, m.in.: z warzyw, owoców, witaminy E, karotenoidów z olejów roślinnych, orzechów, zielonych i czerwonych warzyw, aby wasza skóra dostosowywała się do zredukowanej tkanki tłuszczowej.

DIETA PUDEŁKOWA Zdrowa Energia Slim występuje w 6 wariantach układu składników, także każdy znajdzie opcje dopasowaną do swoich preferencji (m.in.: warianty bez ryb, bez mięsa, bez glutenu). W zależności od waszego trybu życia (rodzaj wykonywanej pracy) i aktywności fizycznej do wyboru macie 4 warianty kaloryczności diety odchudzającej, od 1200 do 1700 kcal.

Zobacz wszystkie DIETY DIETIFIC i wybierz najlepszą dla siebie. Każda dieta została szczegółowo opisana. Obalono wiele mitów nt. diet, np. w diecie bezglutenowej są produkty mączne, ale zrobione z innych, niż pszenica (która zawiera gluten) zbóż, np. z ryżu, kukurydzy, a nawet… batatów. W diecie wegetariańskiej, białko zwierzęce zastąpiono orzechami, produktami na bazie tofu czy roślinami strączkowymi. Wiedza dietetyków opracowujących plany diet jest niezastąpiona w trakcie procesu rozsądnego i skutecznego odchudzania i dlatego warto zaufać profesjonalistom. I być konsekwentnym.

 

 

SŁODKOŚCI

 

Wiele kobiet, które są mniej lub bardziej uzależnione od słodkości, ze strachem podchodzi do diet, bojąc się wyeliminowania ulubionego smaku. Nic bardziej mylnego! Diety Dietific zostały tak opracowane, że słodyczy w nich nie brakuje! Ale tych zdrowych, które poza walorami smakowymi dostarczają także witamin (owoce) czy mikroelementów (gorzka czekolada, orzechy, migdały).

 

 

EKOLOGIA

 

Dla osób, które przywiązują dużą uwagę do zagadnień ekologicznych, Dietific przygotował specjalną ofertę ekologicznych i biodegradowalnych opakowań. W standardzie ceny posiłków są opakowania z materiałów poddawanych recyclingowi. Wszystkie materiały użyte do produkcji pojemników, opakowań i sztućców są w 100% bezpieczne!

Jeśli jesteś natomiast totalnym eco freakiem, możesz wybrać naczynia wykonane z pochodnych skrobi, które są całkowicie biodegradowalne. Napoje w tym wariancie opakowań, otrzymujecie natomiast w szklanych butelkach. Ta opcja jest dodatkowo odpłatna.

 

 

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: , Kategoria: Zdrowie 2