Yellow! Yellow! Bahama Yellow!

by poniedziałek, 25 marca, 2019


Żółty jest niezwykle wdzięcznym kolorem, który kojarzy nam się szczególnie z wiosennym okresem. Żółty ma wiele odcieni od zimnego, kanarkowego, aż po ciepły odcień wpadający w kolor musztardowy. Żółty doskonale komponuje się z większością kolorów od pasteli, przez intensywne i głębokie odcienie zieleni i fioletu, aż po czerń. Odradzamy połączenie żółtego z niebieskim, bo chociaż jest ono świeże i energetyczne, to jednak większości osób kojarzy się ze skandynawskim sklepem meblowym 😉 Żółty daje duże możliwości aranżacji przestrzeni, ponieważ poza żółtymi elementami dekoracyjnymi, jak tkaniny czy TANIE WINIETKI dostępne jest bardzo dużo kwiatów w wielu odcieniach żółtego. Z jakimi kolorami zestawić żółty kolor? Poniżej nasze propozycje!

 

Żółty kolor to doskonała baza na wiosenne śluby! Kolor jest energetyczny, lekki i pięknie komponuje się z bielą, świeżą zielenią oraz fioletem. Najpiękniejszym wg mnie połączeniem jest żółty + różowy + mandarynka! Nie ma radośniejszej i bardziej dziewczęcej palety barw, niż te trzy kolory! Połączenie żółtego z różem i mandarynką daje ogromne możliwości stylizacji ślubu w stylistykach fine art, whimsical czy romantic!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 

REKLAMA

 

ŻÓŁTY + RÓŻOWY + ŻÓŁTE ZŁOTO + SZAŁWIA

Jedno z najpopularniejszych połączeń kolorystycznych, które doskonale sprawdza się na wiosennych ślubach. Żółte róże w połączeniu z różowymi peoniami i matowymi liśćmi starca lub eukaliptusa wyglądają niezwykle romantycznie.

 

 

ŻÓŁTY + RÓŻOWY + MANDARYNKA + AMARANT

Soczysta paleta kolorów, w której żółte akcenty wprowadzono za pomocą najpiękniejszych wiosennych kwiatów, czyli tulipanów. Egzotyczna różowa protea dodała kompozycji dzikości, a różowe jaskry delikatności.

 

 

ŻÓŁTY + BRZOSKWINIA + EUKALIPTUS + STARE ZŁOTO

Stonowana i zmysłowa kompozycja kwiatowa oparta została na wypłowiałych odcieniach złota i brzoskwini. Żółte kulki kraspedii nadały bukietowi lekkości. Matowa zieleń uzupełniła kompozycję.

 

ŻÓŁTY + BRUDNA CZERWIEŃ + ŻURAWINA + STARE ZŁOTA

Perfekcyjna paleta kolorów! Zjawiskowe połączenie matowych i brudnych odcieni żółtego i złota, skontrastowano z jaskrami o nieoczywistym odcieniu czerwieni i żurawiny. Różnorodne odcienie żółtego fantastycznie zestawiono z suknią w kolorze musztardowego złota.

 

 

ŻÓŁTY + BRZOSKWINIA + MANDARYNKA + STARE ZŁOTO

Pyszności! Malinowe, mandarynkowe i brzoskwiniowe sorbety to propozycja smakowa i kolorystyczna na wakacyjne śluby! YUMMY!

 

 

ŻÓŁTY + RÓŻOWY + MATOWA CZERWIEŃ + CHABER

Skusicie się na feerię letnich barw? Żółte, ogromne maki syberyjskie są cudowną propozycją na wakacyjne śluby! W zestawieniu z czerwonymi makami polnymi i ogrodową ostróżką w kolorze głębokiego błękitu, żółte kwiaty prezentują się fantastycznie!

 

zdjęcia: PINTEREST