PRONOVIAS 2021 Cruise Collection cz.3

by poniedziałek, 18 maja, 2020
Największa kolekcja sukien ślubnych PRONOVIAS 2021, inspirowana była Hollywood, czerwonym dywanem i gwiazdami filmowymi. Najbardziej popularna linia to ponad 60 wyjątkowych modeli zaprojektowanych przez dyrektor artystyczną marki Alessandrę Rinaudo, która z powodzeniem buduje na nowo legendę hiszpańskiego giganta, po samobójczej śmierci Manuela Moty. Kolekcja Cruise 2021 zachwyca ponadczasowością, niewiarygodną różnorodnością, wykończeniami. Inspiracja tematyczna, czyli Fabryka Snów to połączenie blasku, glamour, klasy i szyku. Od złotej ery Hollywood i jego gwiazdy – Marylin Monroe, Elizabeth Taylor czy Sophię Loren, aż po współczesne ikony filmowe – Emmę Stone, Scarlett Johansson i Jennifer Lawrence, te kobiety uosabiają ponadczasowe piękno, odwagę, kobiecość, pewność siebie, sex-appeal i wyczucie stylu.

 

Jak zwykle u Pronovias, w kolekcji regularnej znajdziecie suknie w każdym stylu. Od klasycznych księżniczek z rozłożystymi spódnicami, przez eleganckie i glamour kreacje, aż po lekkie boho propozycje na mniej formalne śluby. Ta różnorodność, a jednocześnie spójność od dekad są znakami rozpoznawczymi Pronovias, ale nie da się ukryć, że pod nadzorem Alessandry Rinaudo, marka jeszcze bardziej umocniła swoją pozycję w świecie mody ślubnej. Dziś można zaryzykować stwierdzenie, że palmy pierwszeństwa w branży ślubnej, Hiszpanom nie odbierze nikt.

 

Odkrywanie klasycznych sylwetek nie jest łatwym zadaniem, ale pasja Rinaudo do kunsztu, wzornictwa i dopasowania kreacji, znajduje odzwierciedlenie w jej najnowszej kolekcji couture. Od przeprojektowanych marszczeń, które kaskadowo falują wzdłuż gorsetu, aby dodać efektu wow, po zjawiskowe suknie obszyte tysiącami kryształów, aż po bufiaste rękawy zdobione misterną, ręcznie tkaną koronką i kwiatowymi aplikacjami – każda suknia jest zaprojektowana z myślą o efektownym i oszałamiającym stylu.

 

 

Różnorodność, a jednocześnie niewiarygodna spójność tej kolekcji jest wręcz szokująca. Od czasów zmarłego tragicznie Manuela Moty, nie było w historii mody ślubnej, tak wyjątkowej kolekcji. Główna projektantka Pronovias sięgnęła absolutnych wyżyn prezentując te 20 modeli, z których każdy mógłby być okrzyknięty najpiękniejszą kreacją w kolekcji. Od początku mojej pracy w branży ślubnej, jestem wielką fanką hiszpańskiej marki. Podziwiałam zawsze spójność, innowacyjność, różnorodność, otwarcie na panny młode o większych i mniejszych rozmiarach, ale ta kolekcja otwiera wg mnie nowy rozdział w historii Pronovias. I chociaż trudno jest mi sobie wyobrazić, jak Alessandra Rinaudo mogłaby przebić samą siebie w kolejnej kolekcji, to jestem spokojna i pewna, że właśnie to zrobi.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 

KELLY

 

 

KERR

 

 

LADD

 

 

LAKE

 

 

LANDIS

 

 

LANSBURY

 

 

LOREN

 

 

LYNN

 

 

MACLAINE

 

 

MALONE

 

 

MANSFIELD

 

 

MILLER

 

 

MIRREN

 

 

MONROE

 

 

MOORE

 

zdjęcia: PRONOVIAS