PROJEKT JESIEŃ / Świece na jesiennych stołach

by piątek, 3 września, 2021PROJEKT JESIEŃ

 

Świece na jesiennych stołach

 

Świece są detalem, który jest niezastąpiony na każdym stole weselnym, niemniej na jesiennych stołach odgrywają one kluczową rolę w aranżacji. Świece nie tylko są źródłem światła, ale także nadają intymną atmosferę i charakter. Światło świec wydobywa z kwiatów, roślin i dekoracji kształty i faktury, dlatego koniecznie zadbajcie o odpowiednią oprawę.

Świec na weselnych stołach i w innych punktach na ślubie i weselu powinno być dużo, aby osiągnąć efekt WOW. Dlatego wybierzcie bezzapachowe świece, ponieważ olejki eteryczne w wielu świecach są w bardzo mocnym stężeniu i dla wielu osób może być to zapach nie do zniesienia. Dobierzcie kolor świec do aranżacji kwiatowej, owocowo-warzywnej lub roślinnej. Wybór świec na rynku jest przeogromny i znajdziecie z pewnością odpowiedni kolor lub kolory. Dowiedzcie się przed ślubem czy obiekt weselny dysponuje świecznikami i dobierzcie do nich odpowiednie świece. Jeśli korzystacie z pomocy dekoratora, również skonsultujcie dobór świec.

Pamiętajcie, że świece można umieścić w wielu naczyniach. Od klasycznych pojedynczych świeczników, przez słoiki i słoiczki, szklane tuby, aż po latarenki i lampiony. Nie oszczędzajcie na świecach, bo efektu, który mogą one dać, nie zastąpi nic! WYSTRÓJ SALI WESELNEJ w jesiennym klimacie nie może zostać zrealizowany bez świec! A cała uroczystość powinna zostać w sfilmowana w najlepszym stylu! Sprawdź ofertę filmowania ślubów jaką prezentuje szczecińska firma The Black Moon. Poniżej znajdziecie ponad 40 inspiracji na jesienne aranżacje świec na stołach weselnych.

 

REKLAMA

zdjęcia: PINTEREST

wesele w stodole mazowieckie

 

Tagi: Kategoria: PROJEKT JESIEŃ 0